‫כלבה פצועה בכלוב: "מי מתעלל כך?"‬

עדות מזעזעת נוספת לקרבות הכלבים הבלתי חוקיים באום אל פאחם: צוות יס"מ איתר כלבת אמסטף כשהיא פצועה וכלואה בשטח פתוח בעיר. בבדיקות שנערכו לה התברר כי היא עברה ניתוח פיראטי להסרת שבב הזיהוי שנשאה. היא הועברה לטיפול בעמותת "תנו לחיות לחיות"

התעללות חמורה בבעלי חיים באום אל פאחם: צוות יס"מ של מחוז חוף איתר בשטח פתוח בעיר כלבה מסוג אמסטף כשהיא כלואה בכלוב ופצועה. על פי ההערכות, הכלבה השתתפה בקרבות בלתי חוקיים לאחר שככל הנראה נגנבה מבעליה. היא הועברה לעמותת "תנו לחיות לחיות" לשיקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קרבות הכלבים הבלתי חוקיים באום אל פאחם ממשיכים לגבות קורבנות. במהלך פעילות משטרתית של מחוז חוף, נתקלו אנשי צוות יס"מ בכלוב ובתוכו כלבת אמסטף פצועה במצב של הזנחה חמורה.

"מי מתעלל ככה בבעלי חיים?", הכלבה הפצועה (חטיבת דובר המשטרה)

המחלצים מהיס"מ (חטיבת דובר המשטרה)

אנשי הכוח הזעיקו למקום את יחידת הפיצוח החקלאי של מחוז צפון, ואלה חילצו את הכלבה מהכלוב ומסרו אותה לידי נציג עמותת "תנו לחיות לחיות". במהלך הבדיקות שנערכו לה התברר כי היא עברה ניתוח פיראטי לשליפת שבב הזיהוי האלקטרוני שלה לאחר שנגנבה מבעליה. "היא הייתה במצב רע מאוד", אמר אחד מאנשי כוח היס"מ שסייע בחילוץ הכלבה. "היא הייתה רזה עד העצם ופצועה, ולא יכולתי שלא לשאול את עצמי מי מתעלל ככה בבעלי חיים?".

לאחר שתחלים מפציעתה, יעמידו בעמותה את הכלבה למסירה בתקווה שתזכה לבית חם חדש.