ראש עיר מהמרכז חשוד בעבירות מין

ראש העירייה עוכב לחקירה בחשד שביצע עבירות מין במספר נשים במשך תקופה ארוכה תוך ניצול מעמדו ומרותו. לפי החשד, הוא השתמש בכספי הרשות שלא כדין כדי להעניק טובות הנאה ופעל לשיבוש מהלכי חקירה

פעל תוך ניצול מרותו. אילוסטרציה (רויטרס)

היחידה הארצית לחקירות הונאה התירה היום (שלישי) לפרסום כי היא מנהלת חקירה כנגד ראש עירייה ממרכז הארץ החשוד בביצוע עבירות מין בכמה נשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש העיר חשוד כי ביצע עבירות מין במספר נשים במשך תקופה ארוכה, תוך שהוא מנצל את מעמדו ומרותו. עוד עולה מהחשדות כי הוא השתמש בכספי הרשות שלא כדין על מנת להעניק לחלק מהנשים טובות הנאה ופעל לשיבוש מהלכי חקירה.

החקירה המשטרתית החלה בעקבות ידיעות מודיעיניות שהגיעו לידי היחידה הארצית לחקירות הונאה. לאחר מכן הועברו לידי המשטרה פניות מצד מתלוננות שמסרו עדויות בנושא. בשלב זה נמצאות בידי החוקרים בין 5 ל-10 עדויות נגד החשוד מצד מספר נשים שחלקן עובדות בעירייה, המצביעות על דפוס פעולתו.

החוקרים חושדים כי ראש העיר ביצע עבירות של בעילה אסורה בהסכמה, מעשים מגונים, הטרדות מיניות ושיבוש מהלכי משפט. בנוסף עלה החשד כי לשיטת פעולה שבמסגרתה הוענקו טובות הנאה לחלק מהנשים עימן החשוד היה בקשר, לצד פגיעה והתנכלות בכאלה שהתנגדו לו.

בתום חקירה סמויה שהתנהלה באגף החקירות והמודיעין להב 433 יאח"ה, עיכבו אנשי היחידה את הבכיר לחקירה. במקביל נערכו חיפושים בביתו של החשוד, בבניין העירייה וכן במתנ"ס המנוהל על ידה. המשטרה צפויה להביא את החשוד בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט השלום בראשון לציון.