חשד לרצח והתאבדות: 3 גופות נמצאו בבית בערד

כוחות משטרה הוזעקו לדירה ברחוב נורית ומצאו את גופותיהם של בני זוג כבני 80 ושל בנם, כבן 50. מחקירה ראשונית עולה חשד כי ההורים ביקשו לגאול את בנם מייסוריו, לאחר שסבל ממחלה קשה. גופתו נמצאה עם סימני אלימות, אביו נמצא תלוי והאם הייתה ללא רוח חיים במיטה לאחר שכנראה לקחה כדורים

טרגדיה בערב החג: שלוש גופות נמצאו אמש (שבת) בבית מגורים בערד. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם של בני זוג כבני 80 ושל בנם, כבן 50. המשטרה פתחה בחקירה ולפי החשד, ההורים ביקשו לגאול את בנם מייסוריו, לאחר שסבל ממחלה קשה ולאחר מכן שמו קץ לחייהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

נכדם של בני הזוג הוא זה שפנה למוקד 100 של המחוז הדרומי. הוא סיפר כי התקשר לבית סבו, לא היה מענה ואמר שהוא מודאג. למקום נשלחו שוטרי תחנת ערד, שדפקו על דלת הדירה ומשלא נענו פרצו פנימה.

המחזה שהתגלה לעיני השוטרים היה קשה מאוד - גופת הבן נמצאה כשעליה סימני אלימות, גופת האב נמצאה תלויה וזאת של האם אותרה במיטה, ככל הנראה לאחר שלקחה כדורים.

מפקד מרחב נגב תנ"צ אמנון אלקלעי הגיע למקום ואמר כי מיד עם קבלת ההודעה יצאו לזירה כוחות משטרה גדולים שלאחר הכניסה לבית מצאו שני גברים ואישה ללא רוח חיים ובמהלך החיפוש בבית מצאו מכתב המסביר את האירועים. לדבריו, מדובר באירוע טרגי שנסיבותיו בחקירה.

ממד"א נמסר כי סמוך לשעה 20:30 נמסר למד"א מרחב נגב על שלושה בני אדם שנמצאו מחוסרי הכרה בדירה בקומה הרביעית בבניין מגורים. ישראל כץ, חובש בכיר במד"א סיפר על שראה בזירה: "הגענו למקום ומצאנו שלוש גופות של גבר כבן 50 ואישה וגבר בני 80 ללא רוח חיים. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

אחד מחבריו של האב, שלפי החשד שם קץ לחייו, אמר כי "הבן שלו אדם חזק. הוא בחיים לא היה פוגע בו".