חשד לפגע וברח: דרסה בן 14 ונמלטה

צעירה בת 29 שנמצאה משוטטת ברחובות העיר העתיקה בבאר שבע כשהיא שיכורה, נעצרה ע"י שוטרי תחנת באר שבע לאחר שעלה החשד כי היא הנהגת שדרסה נער בן 14 בכיכר המטוס בעיר, פצעה אותו בינוני ונמלטה מהמקום מבלי להגיש לו סיוע. "מדובר באירוע חמור מאוד", אמרו במשטרה

ארכיון (רפעת עכר)

תושבת באר שבע נעצרה היום (שבת) לפנות בוקר בחשד שפגעה בהולך רגל בן 14 בכיכר המטוס בעיר ונמלטה מהמקום מבלי להגיש לו סיוע. החשודה הועברה לבוחנים להמשך חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

שוטרי תחנת באר שבע הגיעו לזירה בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 על נהג מכונית סוזוקי אפורה שפגע בנער בכיכר המטוס ונמלט מהמקום מבלי להגיש עזרה לפצוע. השוטרים אספו ממצאים מהזירה ופתחו בסריקות נרחבות בעיר.

שוטרים שסרקו את השטח באזור שכונה ד', הבחינו במכונית שענתה לתיאור. בנוסף נראה היה שהמכונית עברה תאונה לא מזמן. בתיאום עם בוחן התנועה, נגרר הרכב והועבר להמשך בדיקות.

זמן קצר לאחר מכן, הבחין אחד הסיירים בצעירה בת 29 המשוטטת בעיר העתיקה. לטענתו היא נראתה במצב לא טוב. מבדיקה שביצע עלה כי הצעירה בגילופין, ומיד לאחר מכן הסתבר כי היא הייתה לכאורה נהגת הרכב הפוגע. הצעירה נעצרה והועברה לחקירה.

"עבירה חמורה מאוד המקבילה להפקרת חיי אדם"

"מדובר באירוע חמור מאוד של פגיעה באדם ונטישת המקום מבלי להגיש לו סיוע ראשוני", מסר רפ"ק שמוליק אטיאס, קצין התנועה של תחנת באר שבע. "חשוב מאוד שמי שמעורב בתאונת דרכים לא יעזוב את הזירה מאחר ומדובר בעבירה חמורה מאוד המקבילה למעשה להפקרת חיי אדם".

מחקירת התאונה עולה כי הנער בן ה-14 הלך על המדרכה, ואילו הנהגת עלתה לכאורה על המדרכה, פגעה בנער, השאירה אותו פצוע, נמלטה מהמקום והסתובבה ברחובות העיר העתיקה כשהיא שיכורה. הנער פונה לבית החולים סורוקה במצב בינוני.