חשד: הוסיף סמים לפיצה שהזמינו שוטרים

שוטרים שהזמינו פיצה וחשו ברע החלו לחשוד כי מישהו הוסיף להם סמים לפיצה. בדיקה העלתה חשד שמדובר בחומר שחשוד כסם. אתמול נעצר בעל פיצרייה בחולון, שהודה במעשה

ארכיון (רויטרס)

בעל פיצרייה מחולון חשוד כי מכר לפני כשבוע מגש פיצה ועליו חומר שחשוד כסם לשוטרים. אתמול שוטרי מרחב יפתח עצרו אותו, והבוקר בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו בארבעה ימים. בחקירתו במשטרה הודה החשוד במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, החשוד, כבן 29, הוסיף לפיצה סמים מסיבה לא ברורה. השוטרים שאכלו מהפיצה חשו ברע ופונו לקבלת טיפול בבית חולים. השוטרים, אחד מהם קצין, הזמינו את הפיצה במהלך משמרת לילה, ובמשטרה החליטו לשלוח את הפיצה לבדיקה במעבדה, אז התברר שמדובר בסמים.

על פי המשטרה, מדובר באירוע מסוכן שפגע בבריאות השוטרים והיה עלול לפגוע בבטחון הציבור עליו היו השוטרים מופקדים בעת משמרתם. בהתאם הנחה מפקד מרחב יפתח ניצב-משנה דוד גז למצות את הדין עם החשוד כולל עירוב של גורמי משרד הבריאות וגורמים נוספים שיבדקו את התנהלות העסק על פי התנאים ודרישות החוק.

"בשל חומרת המעשה בכוונת משטרת מרחב יפתח לנקוט כנגד החשוד ביד קשה תוך שיתוף גורמי רשויות נוספות שיבחנו את ההתנהלות של העסק", נמסר מהמשטרה.