אביו של אלזם: "אני מקווה שתפסו את האדם הנכון"

המשטרה עצרה את נועם אהרון בחשד שהיה מעורב ברצח יוני אלזם לפני כעשור. מיכאל אלזם מספר בשיחה עם חדשות 2 Online כיצד המעצר החזיר אותו לסיטואציה הקשה. "ידענו שאין סיכוי שהוא התאבד", אמר

לאחר שהותר לפרסום כי המשטרה הצליחה לפענח את רצח אסיר העולם יוני אלזם ועצרה חשוד במעורבות המעשה, אביו של יוני, מיכאל, אומר הבוקר (חמישי) בשיחה עם חדשות 2 Online, שהוא מקווה שהמשטרה אכן תפסה את האדם הנכון. "אף פעם לא חשבנו שהוא התאבד, אין סיכוי כזה בכלל", אמר. "ילד בן 19 לא חשב בכלל בכיוון הזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריו, הודעת המשטרה החזירה אותו לסיטואציה הלא נעימה בה הייתה משפחתו בעשור האחרון. "הלוואי שתפסו את האדם הנכון", הוסיף. "אני מתאר לעצמי שהמשטרה עושה הכל, אבל נראה איך החקירה מתקדמת - אם הם תפסו את השם הנכון אני מצדיע להם, ושאפו".

לפי אלזם, משפחתו מתמודדת בעשור האחרון עם בדיקות חוזרות ונשנות של גופתו של יוני. "זה לא סיפור שנסגר אף פעם, אבל אני מקווה ומאמין, כמו שהאמנתי שהילד שלי לא רוצח, ככה אני מאמין גם עכשיו", אמר.

נעצר, שוחרר - ונעצר

אתמול עצרה המשטרה את נועם אהרון, החשוד במעורבות במעשה. הוא מצטרף לשורה של חשודים נוספים בפרשה, שבמסגרתה פוענחו כשישה מעשי רצח שהתפרסו על פני יותר מ-15 שנים.

אהרון כבר נחקר בעבר תחת אזהרה בחשד למעורבות ברצח האסיר, אך שוחרר לאחר זמן קצר. הוא טען אז כי מסר את כל אשר ידע. לטענת פרקליטו, עו"ד יצחק איצקוביץ', למרשו אין כל קשר למקרה והדבר היחיד שהמשטרה הציגה הוא ביקור שערך אצל אלזם, ימים ספורים לפני מותו.אלזם השתייך לארגון הפשע של משפחת אברג'יל. הוא ריצה עונש מאסר בגין מעורבותו ברצח העבריין חנניה אוחנה בשנת 2002. שלוש שנים מאוחר יותר הוא נמצא ללא רוח חיים בתאו בבית הכלא אשמורת, לאחר שבלע גלולת ציאניד קטלנית