חשד: מורה פגעה עם מכוניתה בשני ילדים - ונמלטה

שני ילדים בני 7 המתגוררים ברהט פונו לבית החולים לאחר שמורה פגעה בהם על פי החשד עם רכבה ועזבה את המקום. זמן קצר לאחר מכן הגיעו בני משפחת המורה לבית הילדים כדי "לעשות סולחה"

חשד לפגע וברח ברהט, ארכיון (חדשות 2)

שני ילדים בני 7 פונו אתמול (שני) לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שנפצעו מפגיעת כלי רכב סמוך לגן משחקים ברהט. ברכב הפוגע - מורה, שעל פי החשד שהתה באזור ועזבה את הזירה לאחר התקרית מבלי להגיש עזרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בזמן שהילדים, קרובי משפחה, שיחקו עם חבריהם ליד גן שעשועים בשכונה 8 בעיר. המורה, שהייתה במקום לצורך השתלמות שהתקיימה בסמוך לגן, נכנסה אל מכוניתה, יצאה מהחנייה, פגעה על פי החשד בילדים ועזבה את המקום.

שני הילדים פונו מיד לאחר האירוע לחדר המיון בבית החולים סורוקה בבאר שבע, ושוחררו תוך זמן קצר כשהם סובלים מפציעות קלות. זמן קצר לאחר המקרה הגיעו בני משפחתה של המורה לבית הילדים הפצועים כדי ליישר את ההדורים ו"לעשות סולחה". משפחתם של הילדים לא מיהרו לאמץ את הבקשה. לדברי קרוביהם של הילדים, בני משפחתה של המורה הודו בפניהם כי היא זו שביצעה את המעשה.

עטא אבו מדיע'ם, ממלא מקום ראש העיר, קרא למשטרה להשלים את מלאכת האכיפה ולחקור את המקרה. "הדריסה והפקרת הילד הפצוע הם מעשה המחייב את מערכת האכיפה לקחת את התקרית ברצינות רבה", אמר. "על הרשויות להתנהג בהתאם לחוק ולנהלים. זה מעשה פסול, לא חוקי ולא אנושי".