תלמידה בת 13: "4 נערות עשו בי לינץ'"

4 נערות שחשדו בליטל גניש, תלמידה בת 13, כי ריכלה על אחת מהן החליטו לסגור איתה חשבון. בשיחה עם חדשות 2 Online משחזרת ליטל, שמאושפזת בבי"ח, כיצד הן חיכו לה בפינה חשוכה ותקפו אותה: "הן הרביצו לי, משכו בשיער, נתנו לי מכות בראש ובכל הגוף". אמה המזועזעת: "פשוט עשו לה כיפה אדומה". המשטרה חוקרת את האירוע

"עשו לי אמבוש". ליטל בבית החולים (באדיבות המשפחה)

פרסום ראשון: ליטל גניש, תלמידה בת 13 מרמת גן, אושפזה בסוף השבוע בבית החולים תל השומר, לאחר שהותקפה באכזריות על ידי חבורת נערות שחבטו ובעטו בכל חלקי גופה - רק בגלל שחשדו כי דיברה על אחת מהן מאחורי הגב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הן הרביצו לי, משכו בשיער, נתנו לי מכות בראש, בוקסים ובעיטות בפנים ובכל הגוף", היא משחזרת בשיחה עם חדשות 2 Online.

תחילתה של התקרית האלימה לפני כשבוע: "רבתי עם חברה שחשבה שריכלתי עליה ועל חברות שלה, אבל זה לא נכון. הן אמרו שהן יתנקמו בי, אבל לא חשבתי שבאמת יעשו עם זה משהו. אבל ביום שישי הן עשו לי אמבוש".

ליטל הייתה בדרך הביתה, כשארבע הנערות כבנות 15, כך היא וקרובי משפחתה מספרים, חיכו לה בפינה חשוכה. "הן פשוט פוצצו אותה מכות, הכניסו לה אגרופים לפנים, גררו אותה על הרצפה מהשיער ובעטו בה", מספר אחיה קובי בזעזוע.

אחת הבנות, הוא מוסיף, כנראה נבהלה והזעיקה עזרה: "אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אחרת. אני לא מאמין כמה אכזריות יכולות להיות נערות".

"פשוט עשו לה כיפה אדומה"

"כמה אכזריות". ליטל ואחיה קובי (באדיבות המשפחה)

גם האם איריס מתקשה לעכל. "הן פשוט עשו לה כיפה אדומה. גררו אותה על הרצפה והכו אותה, אחת מהבנות דפקה את הראש של הילדה שלי בעץ. בלילה טיפלתי בה, היא הלכה לישון ובבוקר ראיתי את הפנים שלה מנופחות ואת כל הגוף שלה. לא חיכיתי פעמיים לקחתי אותה לתל השומר, ושם טיפלו בה היטב", היא מספרת.

"בחיים לא דמיינתי שככה נערות יכולות לתקוף ככה. יש לי שלושה בנים שגדלו בשכונה והם אף פעם לא נכנסו לקטטות. אני עדיין רועדת, הן איימו עליה שיחזרו ויתקפו אותה אם תספר. חשבתי בהתחלה שלא להתלונן אבל הבן שלי שכנע אותי שאסור שדבר כזה יעבור על סדר היום".

במשטרה פתחו בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה.

ליצירת קשר עם הכתב: azria@ch2news.tv