חשד: חמש קטינות הותקפו מינית, חשוד נעצר

המשטרה עצרה גבר בן 25 בחשד שהיה מעורב בביצוע מעשים מגונים בפני קטינות. חקירת המשטרה החלה לאחר שבת 9 סיפרה לאביה: "איש זר נגע בי"

תיעוד החשוד במצלמות האבטחה

משטרת מרחב דן עצרה באחרונה צעיר בן 25 בחשד שביצע מעשים מגונים במספר קטינות באזור בכמה מקרים שונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חקירת המשטרה החלה לפניה כשבועיים לאחר שאב לילדה בת 9 מאזור המרכז הגיש תלונה למפקד בסיס מתנדבים משטרתי, לאחר שבתו סיפרה לו כי איש זר נגע בה.

מיד עם הגשת התלונה, הציבו השוטרים מצלמות אבטחה במקום שהזכירה הקטינה. בהמשך המתינו החוקרים במסלול ובזמן המשוער שבו היה אמור החשוד במעשה לעבור באזור, זאת על פי הפרטים שנמסרו במסגרת התלונה.

כעבור זמן קצר, עצרו השוטרים את החשוד במעשה שאכן עבר במסלול שבו חיכו. במהלך חקירתו הודה החשוד, תושב בני ברק, כי היה מעורב בחמישה מקרים בהם בוצעו מעשים בפני קטינות. החשוד יובא מחר (שני) לדיון בהארכת מעצרו בפני שופט בית משפט השלום בתל אביב.

חשד: אב אנס את שלוש בנותיו

בשבוע שעבר נעצר אב מאזור ירושלים בחשד לאונס שלוש בנותיו הקטינות. האב בן ה-54 חשוד כי במשך שנים רבות ביצע עבירות מין בבנותיו ואף אנס אותן.

בתו האמצעית של החשוד, שכיום היא בת 17.5, הגישה את התלונה שהובילה למעצר: לטענתה אביה גם ביצע בה עבירות מין בעת שהייתה איתו בחו"ל, אך רוב המעשים בוצעו לטענתה בבית המשפחה. הבת טענה כי האב פגע גם באחיותיה במשך תקופה ארוכה. הבת סיפרה כי החליטה לדווח על המעשים כיון שרק לאחרונה הבינה שהאב פוגע לא רק בה אלא גם באחיותיה וכי חומרת המעשים גברה.

שוטרי תחנת משטרת הראל עצרו אתמול את החשוד וגבו עדויות מהבנות. מהחקירה במשטרה, בפיקודה של מפקדת תחנת הראל, סנ"צ אנה מרדכי, עולה שהאב אנס לכאורה את הבת הגדולה, שכיום היא בת 21 וגם את אחותה הקטנה שכיום היא בת 14.

כמו כן נבדק החשד במשטרה שהחשוד פגע בבנות משפחה נוספות. החשוד, המתגורר ביישוב קהילתי-חרדי בהרי ירושלים, הודה בחקירתו במקצת החשדות שהועלו נגדו, אך טען שהמעשים בוצעו בהסכמה. בחיפוש שבוצע בביתו נמצאו אביזרי מין שונים וכדורי ויאגרה. החשוד יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.