החשד לאונס בחצרים: עוד חיילת התלוננה

חיילת נוספת טוענת כי אחד החשודים באונס בבסיס ביצע בה מעשה דומה לפני כשנה. עורכי דינו: "מרשנו מכחיש כל קיום יחסי מין שלא בהסכמה ועומד על חפותו"

אילוסטרציה (חדשות 2)

בית הדין הצבאי האריך היום (רביעי) את מעצרם של שני החיילים החשודים באונס חיילת בבסיס חיל האוויר בחצרים עד יום ראשון. זאת במקביל לגיבוש כתבי אישום נגד השניים. במהלך דיון הארכת המעצר נחשף כי אחד החיילים, טוראי דין טויל, חשוד באונס של חיילת נוספת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת .

החיילת הנוספת התלוננה בימים האחרונים על אונס שלטענתה ביצע בה החשוד לפני כשנה. "מרשנו מכחיש כל קיום יחסי מין שלא בהסכמה ועומד על חפותו", מסרו עורכי דינו של החשוד, עו"ד סרן (במיל') בני קוזניץ ועו"ד סרן עומר קנובלר.

"מרשנו עומד על חפותו". עו"ד קוזניץ (יח"צ)

"לאחר 16 ימי חקירה ניתן לומר כי החקירה נמצאת לקראת סיומה ונותרו עוד מספר פעולות חקירה סמויות בודדות", אמר שופט בית הדין הצבאי סא"ל שחר גרינברג. "קיים יסוד סביר איתן לביצוע העבירות בהן חשודים שני החיילים שבפני".

עוד התייחס השופט לחשדות נגד טויל כי ביצע אונס נוסף ואמר כי "חקירתו מורכבת יותר וקיימות פעולות חקירה רבות יותר", ועל כן לא ברור אם יוגש נגדו כתב אישום כבר ביום ראשון הקרוב.

שני החיילים נעצרו לפני כשבועיים בחשד לאונס חיילת ששירתה עמם בבסיס חצרים של חיל האוויר. שני החיילים טענו בחקירתם כי יחסי המין עם המתלוננת היו בהסכמה ואף כי ברשותם סרטון שצילם אחד מהם בעת המעשה ומוכיח את טענותיהם.