האישומים – גם לחשודים במתן השוחד

כתב האישום שיוגש נגד רונאל פישר וערן מלכה יכלול עשר פרשיות שונות - תשע מהן נוגעות למתן שוחד בתמורה למידע שהעביר מלכה לפישר. פרשה נוספת עוסקת בפגישת השיבוש שהתקיימה לאחר שפישר הבין שמכשיר הטלפון הנייד שלו פוצח. כתב האישום יכלול גם את נותני השוחד

פישר ומלכה, ארכיון (פלאש 90)

נערכים להגשת כתב האישום בפרשת פישר: כתבי האישום שיוגשו מחר (חמישי) נגד עו"ד רונאל פישר ורב-פקד בדימוס ערן מלכה יכללו גם את נותני השוחד. גם במקרה הזה, פרקליט המדינה יהיה זה שיאשר נגד מי ממקבלי השוחד יוגש כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת .

ההערכה הערב היא שרוב אלו שנחקרו ונעצרו בחשד הזה יואשמו. כתב האישום צפוי לכלול תשע פרשיות של מתן שוחד בתמורה למידע שהעביר קצין המשטרה ערן מלכה לפרקליט רונאל פישר.

פרשה נוספת שתיכלל בכתב האישום נוגעת לפגישת השיבוש שהתקיימה לאחר שנשלח בטעות פקס מבית המשפט למשרדו של פישר ואשר ממנו הוא הבין שמכשיר הטלפון הנייד שלו נפתח כשכל המידע בו גלוי בפני החוקרים.

המפכ"ל: "כבר בימים הקרובים החקירה תעבור ל-433"

מוקדם יותר היום העריך מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו כי חקירת פרשת רונאל פישר תעבור ליחידת להב 433 של המשטרה כבר בימים הקרובים. החקירה שממשיכה להסתעף מיום ליום נמצאת כרגע בידי המחלקה לחקירות שוטרים.

"ממה שאני רואה כעת, אני מעריך שכבר בימים הקרובים חקירת פרשת רונאל פישר תעבור ליחידת להב 433 במשטרה", אמר דנינו בכינוס מיוחד שנערך היום במכללה האקדמית נתניה.

דנינו, ארכיון (פייסבוק משטרה)

המפכ"ל דנינו התכוון בעיקר לחלקה של רות דוד ולחשדות שעולים מתקופת כהונתה כפרקליטת מחוז תל אביב.