דנינו: "חקירת פרשת פישר תעבור ל-433"

מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו מעריך כי כבר בימים הקרובים תעבור חקירת הפרשה המסועפת לחדרי החקירה של היחידה למאבק בפשיעה חמורה. המפכ"ל מתכוון בעיקר לחלקה של פרקליטת מחוז ת"א לשעבר רות דוד בפרשה. בעניין אחר, הודיע המפכ"ל על החלטתו לפטר את השוטר שתקף חייל מהעדה האתיופית

דנינו, ארכיון (פייסבוק משטרה)

חקירת פרשת רונאל פישר תעבור ליחידת להב 433 של המשטרה כבר בימים הקרובים - כך מעריך היום (רביעי) מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו. החקירה שממשיכה להסתעף מיום ליום נמצאת כרגע בידי המחלקה לחקירות שוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת .

"ממה שאני רואה כעת, אני מעריך שכבר בימים הקרובים חקירת פרשת רונאל פישר תעבור ליחידת להב 433 במשטרה", אמר דנינו בכינוס מיוחד שנערך היום במכללה האקדמית נתניה.

תיחקר בקרוב ב-433? רות דוד (פלאש 90)

המפכ"ל דנינו התכוון בעיקר לחלקה של רות דוד ולחשדות שעולים מתקופת כהונתה כפרקליטת מחוז תל אביב.

ההסתבכות האחרונה של פישר מגיעה בעקבות מידע שהצטבר במחלקה לחקירות שוטרים לפיו קיבל עורך הדין כספים רבים, בהיקף של מיליוני שקלים, כשוחד מלקוחותיו. על פי החשד, פישר לא דיווח על הכספים הללו לרשויות.

בתחילת השבוע פשטו חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים על נכסיו של עו"ד פישר, הקפיאו את חשבונות הבנק שלו ואף החרימו רכוש רב ויקר ערך, בין היתר רכבי יוקרה ויאכטה. המידע שהתקבל בפשיטה הועבר למס הכנסה, שפתח בחקירה והבוקר יבדקו החוקרים האם לצד העבירות הפליליות, ביצע פישר גם עבירות מס.

אמש פורסם לראשונה במהדורה המרכזית כי פרקליט המדינה שי ניצן החליט לקיים בקרוב דיון חירום שבו ישתתפו ראשי אגף החקירות במשטרה וראשי המחלקה לחקירות שוטרים בעקבות מידע לפיו קשרים פסולים התקיימו בין עו"ד פישר לבין עו"ד רות דוד בתקופה שהאחרונה כיהנה כפרקליטת מחוז תל אביב.