קיימו יחסי מין באנדרטה - ונעצרו

בני זוג מהצפון תועדו כשהם מתגפפים בעירום באתר הנצחה לחללי צה"ל בכרמיאל. לאחר שהסרטון הופץ ברשתות החברתיות, הם נעצרו בחשד לביצוע מעשה מגונה בפומבי. יו"ר ארגון יד לבנים בכרמיאל: "זה הלם עבורי, הם פגעו במקום קדוש"

תיעוד בני הזוג (חדשות 2)

סערה בעקבות ביזוי אתר ההנצחה: סרטון מקומם שהופץ ביממה האחרונה ברשתות החברתיות, שבו נראים בני זוג מקיימים יחסי מין באנדרטה לזכר חללי צה"ל בכרמיאל, הביא הבוקר (רביעי) למעצרם של השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקטע הוידאו הקצר נראים גבר ואישה כשהם מתגפפים בעירום חלקי בגן הזיכרון בכרמיאל, בסמוך לקיר הנצחת שמות הנופלים. הסרטון שעורר זעם רב הגיע גם לידי המשטרה, שפתחה בחקירת נסיבות המקרה בניסיון לאתר את המצולמים.

תוך זמן קצר ובזכות מידע מודיעני שהגיע נעצר האדם שתועד בסרטון, תושב אחד מכפרי הצפון בן 60, בחשד לביצוע מעשה מגונה בפומבי. הוא נלקח לתחנת המשטרה בכרמיאל, שם נחקר על מעשיו.

בשיחה עם חדשות 2 Online הביע איציק כהן, יו"ר יד לבנים בכרמיאל, זעזוע רב מהמקרה. "עבורי זה הלם. אני עדיין לא מעכל את זה. אני מרגיש שדקרו אותי בלב", אמר בצער. "המקום הקדוש הזה חולל וצריך למצות איתם את הדין בכל החומרה. מעבר לכך אני מתכוון לפנות לכל הגורמים הרלוונטיים, בהם המשטרה והעירייה כדי לדאוג שמקרים כאלה לא יקרו שוב בעתיד".

מעיריית כרמיאל נמסר כי הם "רואים בחומרה רבה חילול האנדרטה לזכר חללי צה״ל, כוחות הביטחון ופעולות איבה. הוגשה תלונה במשטרה על ידי עיריית כרמיאל, בעקבות התלונה הזוג אותר וברגעים הם נחקרים במשטרת כרמיאל".