חשד: אב אנס את 3 בנותיו במשך שנים

תושב אזור י-ם נעצר לאחר שאחת מבנותיו הגישה תלונה למשטרה, לאחר שלטענתה נודע לה כי אביה תקף מינית גם את אחיותיה. האב חשוד שאנס את שלוש בנותיו בעת שהיו קטינות במשך שנים. נבדק החשד שהוא פגע גם בבנות משפחה נוספות

אילוסטרציה (חיים ריבלין)

חשד לעבירות מין מזעזעות בתוך המשפחה: אב מאזור ירושלים נעצר אתמול (שלישי) בחשד לאונס שלוש בנותיו הקטינות. האב בן ה-54 חשוד כי במשך שנים רבות ביצע עבירות מין בבנותיו ואף אנס אותן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתו האמצעית של החשוד, שכיום היא בת 17.5, הגישה את התלונה שהובילה למעצר: לטענתה אביה גם ביצע בה עבירות מין בעת שהייתה איתו בחו"ל, אך רוב המעשים בוצעו לטענתה בבית המשפחה. הבת טענה כי האב פגע גם באחיותיה במשך תקופה ארוכה. הבת סיפרה כי החליטה לדווח על המעשים כיון שרק לאחרונה הבינה שהאב פוגע לא רק בה אלא גם באחיותיה וכי חומרת המעשים גברה.

שוטרי תחנת משטרת הראל עצרו אתמול את החשוד וגבו עדויות מהבנות. מהחקירה במשטרה, בפיקודה של מפקדת תחנת הראל, סנ"צ אנה מרדכי, עולה שהאב אנס לכאורה את הבת הגדולה, שכיום היא בת 21 וגם את אחותה הקטנה שכיום היא בת 14.

כמו כן נבדק החשד במשטרה שהחשוד פגע בבנות משפחה נוספות. החשוד, המתגורר ביישוב קהילתי-חרדי בהרי ירושלים, הודה בחקירתו במקצת החשדות שהועלו נגדו, אך טען שהמעשים בוצעו בהסכמה. בחיפוש שבוצע בביתו נמצאו אביזרי מין שונים וכדורי ויאגרה. החשוד יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.