התחזה לקב"ט והפליל סוחרי סמים

לא פחות מ-240 שוטרים השתתפו הבוקר במבצע מעצרים בו הובאו לחקירה 21 חשודים בביצוע מגוון עבירות סמים ורכוש. מי שהביא את הראיות נגדם הוא סוכן סמוי שיצר איתם קשר כשהיו בחופשה ופעל בקרבם במשך שנה וחצי. המשטרה צופה כי יתבצעו מעצרים נוספים

כ-240 שוטרים פשטו הבוקר (רביעי) על ביתם של עשרות תושבי המרכז החשודים בסחר בסמים ובביצוע עבירות רכוש, בעקבות פעילותו של סוכן סמוי שהביא להפללתם. החקירה המורכבת החלה לפני כשנה וחצי, בסופה נעצרו 21 חשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקשר הראשוני עם העבריינים נוצר בזמן שהיו בחופשה באילת, כשהסוכן הסמוי הציג את עצמו כסגן הקב"ט במלון בו שהו. לאחר מכן, הוא יצר איתם קשר במרכז הארץ ורכש מאות גרמים של סמים מסוגים שונים בעשרות הזדמנויות, ודאג לאיסוף ראיות גם בביצוע פריצות לדירות מגורים.

"במבצע הושקעו משאבים רבים, שהובילו בין השאר, לכניסתו של הסוכן ללב העשייה העבריינית בקרב סוחרי הסמים, על כל המשתמע בניהול הסיכונים של הפעלת סוכן בקרב עבריינים", אמר הבוקר מפקד מחוז תל אביב, ניצב בנצי סאו. "בעקבות ההפעלה ייתפס רכוש רב, שחילוטו יתבקש הכולל בין היתר רכבים, אופנועים, דירות וכסף, וכן צפויים מעצרים נוספים".

מפקד מחוז ת"א ניצב בנצי סאו ומפקד מרחב איילון נצ"מ נתן בוזנה נפגשו הבוקר עם הסוכן, בשנות ה-30 לחייו, הודו לו על עבודתו ועדכנו אותו בהתפתחויות החקירה. "מדובר בהישג משמעותי שכן הסוכן הצליח להיכנס לליבת העשייה העבריינית. מי שידו בעולם הסמים צריך לדעת כי נגיע אליו ונדאג כי ייתן על כך את הדין. לא נרפה ידינו מניקוי הרחובות מסמים ומחשודים, שמפרים את ביטחון התושבים בביצוע עבירות רכוש, שברובם נועדו והינם חלק מהעשייה הפסולה בעולם הסמים", אמר נצ"מ בוזנה הבוקר.