ראש ארגון הפשע שנעצר: מוטי חסין

במסגרת מבצע אכיפה השמידה המשטרה סחורות רבות והחרימה המחאות וכסף מזומן בשווי מאות אלפי שקלים. חסין חשוד בעבירות של הלבנת הון והחזקת אמצעי לחימה. יחד איתו נעצרה חשודה נוספת, ששוחררה לאחר חקירתה. מעצרו של חסין הוארך ב-3 ימים

מוטי חסין, ארכיון (פלאש 90 יהושוע יוסף)

 הותר לפרסום כי המשטרה עצרה אתמול (שני) במסגרת מבצע אכיפה את מוטי חסין, ראש ארגון פשע ממרכז הארץ, החשוד בעבירות של הלבנת הון, ניהול קו הלוואות ללא דיווח והחזקת אמצעי לחימה. במהלך מבצע האכיפה פשטו כוחות המשטרה על בתי עסק בבת ים ובראשון לציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כוחות גדולים של יחידת להב 433 במשטרה בשיתוף פעולה עם היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות המדינה ועם קצינים ממספר יחידות נוספות הגיעו הבוקר לחנות בגדים ומגרש לאיסוף בקבוקים למחזור בבת ים ולמסעדה בראשון לציון, שם ערכו חיפושים ותפסו מסמכים. בנוסף, נערך חיפוש גם בבית פרטי בבת ים.

במהלך החיפושים הושמדו 50 קילוגרמים של דגים ו-10 קילוגרמים של בשר, נחשפו גניבות חשמל בהיקפים גדולים ועבירות נוספות בתחום הגנת הסביבה, בטיחות בעבודה, מסים, כיבוי אש ועוד. כמו כן, נתפסו במהלך החיפושים שני אקדחים והמחאות ומזומנים בשווי של מאות אלפי שקלים.

אילוסטרציה (רפעת עכר)

יחד עם חסין נעצרה חשודה נוספת באותן עבירות, אך היא שוחררה לביתה בתום חקירתה. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של חסין בשלושה ימים.