קצין מילואים הפליל 28 סוחרי נשק וסמים

בשנה האחרונה פעל האיש, תושב אחד הכפרים בגליל כבן 30, בקרב סוחרי אמצעי לחימה וסמים מאזור חדרה, פרדס חנה וואדי ערה ואסף ראיות נגד החשודים – בהם ארבעה קטינים. הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם

הסוכן בטקס (חטיבת דובר המשטרה)

קצין מילואים בדרגת רב-סרן, שפעל כסוכן סמוי של המשטרה בקרב סוחרי אמל"ח ונשק באזור חדרה הביא להפללתם של 28 חשודים שנעצרו ובהם ארבעה קטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך פעילותו אסף הסוכן, תושב אחד הכפרים בגליל כבן 30 שאותר על ידי מחלק הסוכנים של ימ"ר חוף, את הראיות נגד החשודים - רובם בשנות ה-20 וה-30 לחייהם. הוא ביצע רכישות סמים מסוגים שונים ובהם קריסטל, חשיש והידרו. נוסף על כך, רכש אמצעי לחימה ובהם שלושה רובי סער מסוג קרל גוסטב וקליעים.

בעת מבצע "צוק איתן" בחודש אוגוסט האחרון הופסקה פעילותו של האיש, שנקרא לשירות מילואים פעיל. עם סופה של הפעילות הצבאית הוא שב אל שורות המשטרה ועל כך אמר: "הרגשתי שליחות כפולה - הגנה על תושבי ישראל מבית ומחוץ".

חלק מהשלל שנתפס (חטיבת דובר המשטרה)

הבוקר (שני) הוענקו לסוכן אקדחו האישי, תעודת המינוי המשטרתית ומדים ומעתה הוא יצטרף אל שורות הימ"ר.

מפקד ימ"ר חוף, ניצב-משנה בני אבלייה, סיכם: "פעילות זו מצטרפת לפעילות האחרונה שבה נעצרו 31 חשודים בסחר בסמים ובאמצעי לחימה. אין ספק כי שיטה זו של הפעלת סוכן סמוי מוכיחה את עצמה. יש לנו יכולת טובה לחדור לתוך ארגונים עברייניים ולצמצם בכך את היקף הסחר על ידי הגורמים הפליליים. החשודים יובאו לדיון בהארכת מעצרם".