שוחרר האב מהשרון שנחשד בהתעללות בבנו בן ה-3

בתום חקירה מאומצת החליטו במשטרה ובפרקליטות לשחרר את הוריו של הפעוט מאזור השרון, שנפגע באורח קשה במהלך סוף השבוע. בתחילה עלה החשד כי ההורים התעללו בו, אולם לאחר שנחקרו התחזקה הסברה שייתכן כי בעיות רפואיות מהן סובל הפעוט הן המקור לחבלות

ההורים הכחישו שפגעו בפעוט. צילום אילוסטר (צ'ילדן הלס)

האב מאזור השרון שנעצר אתמול (ראשון) בחשד כי התעלל בבנו בן השלוש, שוחרר ממעצר לאחר שנחלש החשד כי פגע בבנו. בסיומן של פעולות חקירה מאומצות החליטו המשטרה והפרקליטות לשחרר את האב, שנעצר בחשד להתעללות בחסר ישע. אם הפעוט שוחררה אף היא ממעצר בית בו שהתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסוף השבוע הובהל הפעוט, החולה במחלת שרירים, לבית החולים תל השומר במצב קשה, כשהוא סובל מחבלות חמורות בכל חלקי גופו ומכווייה לאחר שצוות מד"א שהגיע לבית המשפחה מצא אותו עם מדדים לא יציבים. הצוות הרפואי בבית החולים שטיפל בפעוט הזעיק את המשטרה, שעצרה את הוריו עקב חשד שהתעורר כי הם שגרמו לחבלות החמורות.

ככל הנראה, בעיות רפואיות מהן סובל הפעוט מיום היוולדו, הן הגורם לחבלות הקשות, כפי שהצהיר פרקליטם של ההורים שאמר כי "מדובר בילד הסובל ממחלות רבות מיום היוולדו וכתוצאה מכך אושפז מספר פעמים". עורך הדין הוסיף כי "במקרה האחרון האב הזעיק אמבולנס לאור הידרדרות חמורה במצבו הרפואי של הבן".

במהלך חקירתם שיתפו הורי הפעוט פעולה עם החוקרים והכחישו כי פגעו בילד, שלטענתם נפל. בעקבות ממצאי החקירה החליטו במשטרה בעצה אחת עם הפרקליטות לבטל את מעצרו של האב, שהיה בתוקף עד יום שלישי, אך עם זאת החקירה בנושא נמשכת.