חשד להתעללות: בן 3 במצב קשה

הילד, המתגורר עם משפחתו בעיר בשרון, אושפז בבית החולים כשהוא סובל מחבלות פנימיות חמורות בכל גופו, ואף מכוויה. הוריו נעצרו וטענו בחקירתם כי הוא נפל. לבני הזוג 7 ילדים נוספים, שהועברו לטיפול מחלקת הרווחה

חשד להתעללות. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד להתעללות בתוך המשפחה: ילד בן 3 מעיר בשרון הובהל במהלך סוף השבוע לבית החולים תל השומר במצב קשה, כשהוא סובל מחבלות חמורות בכל חלקי גופו ומכווייה. הצוות הרפואי הזעיק את המשטרה, שעצרה את אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות מד"א שהגיע לבית המשפחה מצא את הילד, החולה במחלת שרירים, עם מדדים לא יציבים ופינה אותו לבית החולים.

הצוות בבית החולים גילה חבלות חמורות מהן סבל הילד, חשד כי הן נגרמו על ידי הוריו ודיווח למשטרה. צוות חקירה מיוחד בראשותו של רפ"ק גרגורי פוקס שהוקם במרחב השרון, החל בחקירה ועצר את שני ההורים.

בחקירתם הכחישו בני הזוג כי פגעו בילד וטענו כי הוא נפל, אבל גורמים המעורים בחקירה אמרו כי ההסברים שסיפקו עד כה לא מניחים את הדעת.

"אב מסור שמעולם לא פגע בילדיו"

לאחר החקירה, האם הורחקה מילדיה ומעיר מגוריה ונשלחה למעצר בית, בעוד האב הובא אתמול בערב לדיון בהארכת מעצרו ונשלח למעצר עד ליום ג' הקרוב.

"מדובר בילד הסובל ממחלות רבות מיום היוולדו וכתוצאה מכך אושפז מספר פעמים", אמר עורך הדין מטעם הסנגוריה הציבורית המייצג את האב. "במקרה האחרון האב הזעיק אמבולנס לאור הידרדרות חמורה במצבו הרפואי של הבן".

עורך הדין הדגיש כי מדובר באב שמטפל במסירות בכל בעיותיו הרפואיות של הבן מאז היוולדו: "הוא מעולם לא נחשד בפגיעה במי מילדיו. האב משתף פעולה באופן מלא עם החוקרים ומכחיש כל פגיעה בבנו".