סקסולוג חשוד בהטרדת עובדת במשרדו

עובדת בקליניקה שבה הוא עובד טוענת כי הסקסולוג הטריד אותה מספר פעמים במהלך עבודתה, ואף הפעיל כוח נגדה. לאחר שהתלוננה במשטרה האיש נעצר ונחקר ביחידה לחקירות הונאה

"הוא הפעיל עליי כוח". אילוסטרציה (רויטרס)

בית משפט השלום בתל אביב האריך בחמישה ימים את מעצרו של סקסולוג שנעצר בחשד שהטריד מינית עובדת בקליניקה שלו. בנוסף הוא חשוד כי ביצע עבירות מס והעלים כמיליון שקלים. בבית המשפט הוא דחה את הטענות והאשים את העובדת בניסיון גניבה ממשרדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה לאחר שתלונה הוגשה נגד הסקסולוג לפני מספר ימים. המתלוננת, אישה בשנות השלושים לחייה, הגיעה לתחנת המשטרה מלווה בעורכת הדין אורית חיון המייצגת אותה. לחוקרים סיפרה כי הרופא המפורסם הטריד אותה מספר פעמים בקליניקה הפרטית שלו. עוד סיפרה במשטרה כי הוא ניצל את יחסי המרות ביניהם ואף הפעיל נגדה כוח.

בחקירה משתתפים גם חוקרי רשות המסים ונבדק חשד לעבירות מסים שהתבצעו בקליניקה שלו. המתלוננת ששימשה כמנהלת הקליניקה, עבדה במקום במשך שלוש שנים. היא נשואה עם ילדים ולטענתה, היו מספר אירועים בהם הטריד אותה. הפעם האחרונה הייתה לפני כשבועיים, ומאז לא חזרה יותר לעבודתה.

בחקירתו טען הסקסולוג כי העובדת התלוננה לאחר שפוטרה מכיוון שגנבה לדבריו טלפונים סלולריים וטאבלט ממשרדו. עוד הוסיף בחשוד כי העובדת הייתה מתחזה בשיחות טלפוניות והתנהלותה גרמה לפיטוריה. כמו כן הוא ציין כי כל היומנים וספרי החשבונות היו אצלה בכל העת.

הטוען המשטרתי ביחידת ההונאה, רס"ב עופר קליין, אמר במהלך הדיון בבית המשפט כי "יש לנו דברים שתומכים בגרסתה של המתלוננת שלא מדובר במקרה בודד אלא בשורה של מקרים".