חשד: תקף צעירה שלא נענתה לחיזוריו

דיירי שכונת רמת אליהו בראשון לציון נחרדו למראה אחד התושבים דוקר צעירה 19 בעזרת מברג. שלושה מהם שניסו לסייע לנדקרת נפצעו גם הם ונזקקו לטיפול רפואי. הצעירה פונתה לבית החולים במצב בינוני, והדוקר נעצר. באירוע אחר, הותקפו שני צעירים במועדון בגלל ריב על לבן של צעירות

נדקרה כי דחתה מחזר. אילוסטרציה (חדשות 2)

תושב ראשון לציון בן 42 נעצר אמש (ש') בחשד שדקר באמצעות מברג צעירה משום שלא נענתה לחיזוריו. היא פונתה לבית החולים על ידי פרמדיקים של מד"א כשמצבה מוגדר בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי החשד, האיש, תושב שכונת רמת אליהו, ביקש לנקום בצעירה בת ה-19 לאחר שסירבה לצאת עמו. לפחות שלושה עדי ראייה שהיו באזור ניסו לסייע לה, אך הותקפו גם הם בידי הדוקר ונפצעו באורח קל.

הצעירה פונתה לבית החולים אסף הרופא כשהיא סובלת ממספר דקירות בפלג גופה העליון. בבית החולים השתפר מצבה וכעת הוא מוגדר קל. המשטרה, שהגיעה למקום ועצרה את החשוד במעשה, פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה.

באירוע אלימות נוסף שהתרחש אמש, הוכו ונדקרו שני צעירים מחוץ למועדון בתל אביב, זאת בזמן שמספר אנשים, ככל הנראה חבריהם של התוקפים, צופים במתרחש ומונעים מאזרחים באזור מלהגיש להם עזרה.

הצעירים, בשעות ה-20 לחייהם, פונו על ידי פרמדקים של מד"א לבית החולים בעיר. המשטרה, שהגיעה לזירה ואספה ראיות הצליחה להתחקות אחר שניים מהחשודים בתקיפה. הם נעצרו, הובאו בפני שופט ומעצרם הוארך ביומיים. על פי הערת המשטרה, הרקע לאירוע הוא סכסוך על בעקבות מריבה על בחורות.