בלעדי | עופר צברי: "עשיתי טעות כשברחתי מהמשטרה"

לאחר שנעצר בחשד לדריסת שוטרת, מנהל הפועל פתח תקווה מספק את הגרסה שלו להשתלשלות האירועים שהובילו למעצרו בסוף השבוע שעבר. "בהתחלה אמרו במשטרה שדרסתי אותה, ואחר כך הדריסה הפכה למכה מהדלת", טוען צברי ומבהיר: "אם לא הייתי בורח זה היה נגמר אחרת". הכתבה המלאה תשודר הערב באולפן שישי

עופר צברי, מנהל קבוצת הכדורגל הפועל פתח תקווה, שנעצר בסוף השבוע שעבר בחשד שדרס שוטרת בבת ים, מבהיר בראיון לחדשות 2 שלמרות החשדות נגדו, הוא לא ביצע את המעשה שמייחסת לו המשטרה. הריאיון המלא עם צברי ישודר הערב ב-20:00 באולפן שישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון מודה צברי כי הטעות הגדולה שעשה הייתה לברוח מהמקום, וזו בלבד הסיבה שהסתבך. "לא דרסתי את השוטרת", מנהל הפועל פתח תקווה. "הם ניסו להטיח בי שאולי לא שמתי לב שדרסתי אותה, אבל אני יכול להגיד יותר מזה: השוטרת טוענת שהיא הגיעה לרכב אחרי שהיא ירתה בי, פתחה את הדלת ואז היא קיבלה מכה מהדלת. פתאום זו הפכה להיות הסיבה לפציעה, ולא הדריסה".

לדברי צברי, גם טענה זו של השוטרת לא ניתנת להוכחה. "אמרתי לחוקרים שזה לא יכול להיות", הוא מבהיר. "ברגע שהרכב שלי מניע, הדלתות ננעלות אוטומטית. היא לא הייתה יכולה לפתוח את הדלת".

"עשיתי טעות והטעות הזו הובילה אותי לכל הסיטואציה הזו", מציין צברי. "אם לא הייתי בורח זה היה נגמר אחרת. מציגים לשוטר תעודת זהות וכל אחד הולך לדרכו. זו הייתה הטעות שלי, אני מודה".

צברי חשוד בין היתר בתקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, וכעת בודקים חוקרי המשטרה כי קיים קשר מיני עם שחקנים בקבוצת הנוער של הפועל פתח תקווה לאחר שנמצא במכוניתו יחד עם נער בן 17. אחד משחקני קבוצת הנוער מסר עדות במשטרה, ונער נוסף צפוי למסור גם כן את עדותו. שופט בית משפט השלום בתל אביב, ירון גת, שחרר את צברי למעצר בית של ארבעה ימים, ואף אפשר לו להגיע למשחק של הפועל פתח תקווה נגד בית"ר ירושלים באצטדיון טדי.