מול המצלמה: גונבים בבית החולים

מצלמות האבטחה ברמב"ם קלטו חולה המאושפז בחדר המיון גונב מתיקי צוות שמטפל בו ובחולים אחרים, ואישה הגונבת סלולרי של משפחה מחוץ לחדרי ניתוח. השניים נתפסו והועברו לידי המשטרה. כך זה נראה

שני אירועים יוצאי דופן נרשמו בימים האחרונים בבית החולים רמב"ם בחיפה: מאושפז ומבקרת תועדו גונבים מתיקי הצוות רפואי ומשפחות מטופלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך משמרת הבוקר, מספרים בבית החולים, התקבל דיווח במוקד הביטחון על גניבת כרטיס אשראי מאחות במיון, וגניבת ארנק על כל תכולתו מאחות נוספת. במצלמות האבטחה נראה גבר נכנס לדלפק בין האגפים, מחטט, מוציא חפצים מתיקן של המתלוננות, ויוצא.

"לאחר בדיקה נוספת התברר כי הגנב הינו מטופל, המאושפז במיון, וניצל את העובדה שצוות המיון עסוק בטיפול בחולים אחרים, כדי לגנוב את חפציהם האישיים של הצוות המטפל", אומרים ברמב"ם. במהלך חיפוש בחפציו נמצאו ברשותו של החשוד כרטיס האשראי והארנק שנגנבו.

משפחת המנותח המתינה, האישה חמקה עם הטלפון הנייד

מספר ימים קודם לכן נתפסה חשודה בגניבת טלפון נייד מאזור ההמתנה מחוץ לחדרי הניתוח בביה"ח. "בזמן שמשפחתו של מנותח, המתינה באזור המיועד לכך והטעינה את המכשיר, ניצלה האישה הצליחה לחמוק מבית החולים לפני שהתגלה הדבר, אך כשבוע וחצי לאחר מכן צוות מחלקת הביטחון זיהה אותה. היא עוכבה עד להגעת שוטר בית החולים, והועברה לחקירה בתחנת משטרת חיפה.

"המסר הוא חד משמעי", אומר בני קלר, קב"ט רמב"ם, "אל תנסו לגנוב ברמב"ם!. אנחנו מצלמים, אנחנו עוקבים, אנחנו לוכדים ואנחנו דורשים ענישה חמורה למי שנתפס. הודות לשיתוף הפעולה ההדוק עם שוטרי ביה"ח רמב"ם והסיוע שאנו מקבלים ממשטרת חיפה, אנחנו מצליחים לטפל בתופעה בהצלחה".