חשד: המורה הגן על תלמידתו - והותקף

3 נערים מרהט שהציקו לתלמידה נבלמו על ידי מורה, ואז הצעירים תקפו את המורה ואיימו עליו. המשטרה עצרה את הנערים, ולאחר חקירה מהירה גובש נגדם כתב אישום. "הפנייה למוקד 100 אפשרה תגובה מהירה ומעצר של החשודים", הדגישו במשטרה

אילוסטרציה (אייל בן יעיש)

פרשת אלימות נוספת בבית ספר: מורה בבית ספר ברהט הותקף אתמול (שלישי) על ידי שלושה נערים שהגיעו לבית הספר. מחקירה ראשונית עולה כי המורה הגן על נערה בבית ספרו לה הציקו הנערים. שלושה חשודים נעצרו בפרשה, וכבר היום יוגש נגדם כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה כאשר הגיעו שלושה נערים לבית ספר והחלו להתעמת עם המורה, להכותו, לקרוע את חולצתו ולאיים עליו. המורה מיהר לפנות למוקד 100 ולהזעיק את המשטרה. השוטרים הגיעו למקום, עצרו שלושה נערים והעבירו אותם לחקירה ביחידת הנוער במרחב נגב.

מהחקירה עלה כי השלושה, שלומדים בבית ספר מקביל, הטרידו את הנערה והציקו לה מספר פעמים בעבר, ואתמול החליטו להגיע לבית ספרה ולהמשיך בהטרדות. בשלב זה הנערה ניגשה למורה שלה ושיתפה אותו בנעשה, והוא יצא מיד להגנתה - ואז הותקף. היום, בתום החקירה בהובלת רס"ר משה סויסה מתחנת משטרת רהט, תוגש נגד השלושה בקשה למעצר עד תום ההליכים וכתב אישום.

פקד יוסי אסנפי, קצין החקירות, ציין כי "מדובר באירוע חמור של אלימות ובריונות. הפנייה למוקד 100 אפשרה תגובה מהירה ומעצר של החשודים, והמשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי אירועי אלימות באשר הם ותביא למיצוי הדין עם המעורבים".