צפו: קטטה המונית בתחנת דלק

שתי צעירות שיצאו מתחנת נוחות לא אהבו את המוזיקה הקולנית שנשמעה מאחת המכוניות, והחליטו – בהשפעת לא מעט אלכוהול – לרקוד מול הרכב בהתרסה. יושבי הרכב לא אהבו את המהלך, ותוך זמן קצר התפתחה קטטה אלימה שתועדה במצלמות האבטחה במקום

מה צריך בשביל לעורר קטטה אלימה בסוף השבוע? כנראה ממש לא הרבה: קטטה המונית פרצה בתחנת דלק בבאר שבע, שנגמרה בפצועות ובעצורות, הסיבה: מוזיקה שבקעה מאחד הרכבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש ביום שישי לפנות בוקר, בשבוע שעבר. רכב מאזדה הגיע לתחנת הדלק, כשבתוכו שלושה בני אדם, גבר ושתי נשים, כולם בני הפזורה הבדואית המתגוררים בנגב. מהרכב בקעה מוזיקה חזקה. מיד לאחר מכן, יצאו מחנות הנוחות של תחנת הדלק שתי צעירות יהודיות שהחלו לרקוד לצלילים של המוזיקה ברכב כשהיו ככל הנראה בגילופין.

יושבי הרכב לא לקחו בהומור את המסיבה המאולתרת. הם יצאו מתוך הרכב והחלו להכות את הבנות שרקדו, ובהרף עין הויכוח הסתמי התפתח לקטטה המונית, בה עוברים ושבים ניסו להפריד בין הצדדים. כיסאות ופחי אשפה נזרקו - ובסופה של הקטטה שתי הצעירות שרקדו מול הרכב נפצעו ונאלצו לקבל טיפול רפואי בבית חולים.

נצ"מ משה איבגי, מפקד תחנת באר שבע ממרחב נגב, אמר שמדובר באירוע חמור של אלימות חסרת סיבה נראית לעין. שתי הבנות שישבו ברכב נעצרו, ומעצרן הוארך בידי שופט עד יום חמישי השבוע. הבנות שהותקפו טוענות שהקטטה החלה בגלל המוזיקה הרועשת, והתוקפות מצידן אמרו שהבנות ניסו להתחיל עם הצעיר שישב באוטו.