חשד: גננת בפעוטון בצפון הכתה בני 3-4

המשטרה פתחה בחקירה לאחר שתלונות ממספר הורים הגיעו אודות הגננת בפעוטון באזור הצפון. לטענת ההורים, הגננת הכתה מספר ילדים, צעקה עליהם והענישה אותם בשירותים ובמקלט של הגן. הגננת עוכבה לחקירה, והפעוטות ייחקרו בהמשך על ידי חוקר ילדים

חשד להתעללות בגן. אילוסטרציה (AP)

משטרת נצרת פתחה היום (ראשון) בחקירת תלונות נגד גננת מאזור הגליל התחתון, בטענה שתקפה באלימות שניים מילדי הגן. הגננת נחקרה אך לא נעצרה. פרטי התלונות הועברו לטיפול חוקר ילדים, שיחליט על המשך הליך החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירת הגננת באה בעקבות תלונות שהגישו שניים מהורי הילדים, בגילאים 3 ו-4, על פיהן הכתה הגננת את הילדים בלפחות שתי הזדמנויות שונות, תוך כדי צעקות רמות. "הילד מספר שהגננת כל הזמן כועסת וצועקת עליו ועל ילדים נוספים", סיפר לחדשות 2 Online אחד המתלוננים. "הוא אמר לי שהיא מענישה אותו בשירותים ובמקלט, שם היא מרביצה לו".

לטענת האב, לאירועים המתוארים ישנן גם עדויות מצד הורים אחרים בגן, שהבחינו לא פעם בהתנהגות אלימה מצד הגננת. "אחת האמהות שבאה לאסוף את הילד שלה ראתה את הגננת מושכת את הבן שלי בצורה לא עדינה לתוך המקלט וסוגרת עליו את הדלת", הוסיף האב. "אמא אחרת סיפרה שפעם אחת היא הגיעה מוקדם, אבל אף אחד לא פתח לה את השער כי הגננת צרחה על אחד הילדים ובכלל לא שמעה אותה".

בעקבות התלונות עיכבה משטרת נצרת את הגננת לחקירה. עם זאת, מפאת גילם של הילדים הוחלט שלא לעצור אותה לפי שעה, עד לחקירת העדים בידי חוקר ילדים. "בשנה שעברה היו אפס תלונות, אבל השנה הילד לא מוכן ללכת לגן", מספר האב. "הילד בוכה ועושה פיפי במיטה, מה שלא היה בשנים אחרות".