פתח תקווה: מרדף אלים וקרב יריות בגלל הליך בוררות שהתפוצץ

עימות אלים פרץ בין שתי קבוצות המשתייכות לארגוני פשיעה שונים, המבקשים לקבל את עבודות האבטחה באתר בנייה גדול. זה הסתיים בחמישה עצורים, ניסיון דריסה ירי ברחובות העיר

מרדף אלים וקרב יריות בגלל בוררות (עזרי עמרם)

מוצאי שבת האחרונה, 23:00. קול ירי מחריד את דיירי רחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה. באירוע לא היו נפגעים, אך הרקע, כך על פי החשד, הוא הליך בוררות בין חברי ארגון פשיעה שהתפוצץ והוביל לתגרה אלימה ולירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העיר פתח תקווה שבה אתרי בנייה רבים מושכת אליה עבריינים המעוניינים לקחת נתח בעסקי השמירה. שתי חבורות המשויכות לארגוני פשיעה הגיעו בשבת האחרונה לבוררות סביב אתר בנייה גדול, שלו פוטנציאל רווחי גבוה לחברת האבטחה. ההליך נסוב סביב העדפת הקבלן את החבורה האחת על פני השנייה, שסירבה לקבל את ההחלטה.

משלא הצליחו הצדדים להגיע לעמק השווה - פרץ במקום עימות אלים. בשלב מסוים ניסה אחד המשתתפים בתגרה לדרוס את חברי החבורה השנייה. בתגובה, שלף אחד מחברי הקבוצה אקדח וירה כמה כדורים לעבר המכונית. הדבר הצית מרדף פרוע שכלל קרב יריות ברחובות העיר.

האקדח שנתפס (עזרי עמרם)

תחנת משטרת פתח תקווה, בפיקודו של סגן-ניצב טל פיקרביץ' פתחה בחקירת האירוע, ואתמול (ראשון) אותרו כלי הרכב של החשודים. חמישה בני אדם נעצרו והובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום שבעיר. מלבד האקדח שנתפס, מתברר כי החמישה היו מצוידים גם באלות וגז מדמיע.

"אנו נחושים לשמור על הביטחון האישי של התושבים בעיר", הדגיש סגן-ניצב פיקרביץ'. "לא ניתן לגורמים להפר אותו לרבות ירי באמצע הרחוב".

 לפניות לכתב: Azria@ch2news.tv