צפו במרדף המשטרתי שהסתיים בתאונה

לפנות בוקר נעצר פלסטיני תושב השומרון שגנב משאית בתום מרדף מסוכן בכביש 5. תיעוד של התקרית מראה את הנהג ממשיך בנסיעה פרועה לעבר מחסום משטרתי, מתנגש בניידת וכמעט דורס את שני שוטרי הסיור. בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר אחד השוטרים: "הייתי בטוח שהוא עומד להרוג אותי". רק בנס הסתיים המרדף בפצוע אחד קל

מרדף משטרתי אחרי משאית גנובה הסתיים לפנות בוקר (ראשון) במעצרו של פלסטיני תושב השומרון ופציעתו הקלה של נהג נוסף, אך תיעוד התקרית מעלה כי רק בנס לא נגמר המרדף בתוצאות קשות הרבה יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הבוקר המוקדמות התקבלה במשטרה ידיעה על משאית שנגנבה באור עקיבא. השוטרים הצליחו לאתר את המשאית כשהיא נוסעת בכביש 5 בשומרון. ניידת משטרה פתחה במרדף אחר המשאית בעוד ניידת נוספת נשלחה קדימה על מנת לבצע חסימה של הכביש.

בסרטון נראית המשאית מתקדמת בנהיגה פרועה לעבר המחסום השני שהקימו שוטרי סיור ראש העין, לאחר שחלפה על פני המחסום הראשון. שני שוטרים שהמתינו מחוץ לניידת במטרה לעצור את הנהג נאלצו להימלט לשולי הכביש, בעוד המשאית ממשיכה להתקדם במהירות, מתנגשת בעוצמה בניידת ופוגעת בגדר המפרידה בין הנתיבים.

ניידת המשטרה לאחר הפגיעה (דוברות המשטרה)

"קיבלנו דיווח על משאית גנובה שיצאה מכביש 6 והמשיכה לכביש 5 ומיד ביצענו מחסום", סיפר לחדשות 2 Online רב סמל יוגב בדני, שוטר סיור ראש העין. "לפתע אני רואה את המשאית נוסעת לכיווני, פוגעת בחמישה-שישה כלי רכב. סימנתי לו לעצור אבל הוא המשיך בנסיעה פרועה, הייתי בטוח שהוא עומד להרוג אותי, ראיתי את המוות מול העיניים".

גם לאחר שהשוטרים פתחו באש לעבר גלגלי המשאית, היא המשיכה בנסיעה פרועה ונעצרה רק במחסום שלישי כעבור כקילומטר. אחד השוטרים פתח בירי לעבר המשאית עם הגעתה למחסום, ולאחר מכן היא התנגשה בעוצמה במשאית נוספת שעמדה בצד הדרך. בשלב זה ניסה נהג המשאית להימלט, אך בתום מרדף רגלי הוא נתפס והועבר לחקירת משטרת ראש העין.