האזיק האלקטרוני לא עצר את השודד

תושב ראשון לציון, שהיה נתון במעצר הבית בשל עבירות קודמות, ביצע והנהיג פריצה ושוד על פי החשד. במשטרה מעריכים כי הפריצה בוצעה למרות שהחשוד היה אזוק ברגלו, ויחד עם שני חשודים אחרים משך כספים מחשבון הבנק של שכנתו

(רויטרס)

השכן במעצר הבית נותר מסוכן וקרימינלי? צעיר כבן 21 מראשון לציון חשוד בפריצה לשכנתו המבוגרת - למרות שהיה נתון למעצר בית וכבול באזיק אלקטרוני ברגלו בשל עבירות קודמות. על פי החשד, הצעיר שיתף פעולה עם חברו לפריצה ואז משך כסף "בשלט רחוק" מחשבון הבנק של שכנתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מעריכים כי החשוד הזמין לביתו חבר לפני כחודש, ויחד השניים פרצו לדירת שכנתו המבוגרת המתגוררת קומה מתחתיו. מהחקירה עולה כי השניים גנבו ממנה תיק ובו תכשיטים, כרטיס אשראי וקוד למשיכת כסף מכספומט. באותו ערב, לדברי המשטרה, השניים ביצעו שתי משיכות מכספומט והוציאו אלפי שקלים מחשבונה של השכנה.

לאחר מכן שב החשוד המרכזי, האזוק ברגלו, לביתו אך השוד לא נגמר: מהחקירה עולה כי הצעיר שלח חבר נוסף לבצע משיכות נוספות בבנקים ברחבי תל אביב, מכיוון שהוא אינו יכול לצאת מהטווח שהוגדר. לאחר כשמונה נסיונות הצליח החבר הנוסף למשוך כ-500 שקלים.

במהלך החודש האחרון נעצרו שלושת החשודים במעשה על ידי בלשי תחנת ראשון לציון, והחקירה נוהלה על ידי צוות תשאול התחנה. החשוד האחרון בפרשה נעצר הלילה (שני), והיום יובאו השלושה להארכת מעצר נוספת בבית משפט השלום בראשון לציון ובמשטרה מעריכים שבהמשך יוגש נגדם כתב אישום.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv