חשד לרצח בצפון: אישה בת 49 נדקרה למוות

אישה נדקרה בפלג גופה העליון בכפר שבלי, ופונתה במצב אנוש. מותה נקבע בדרך לבית החולים, וקטטה פרצה בזירה. המשטרה החלה בחקירת נסיבות המקרה

זירת הדקירה, היום

הבן רצח את האם בגלל ריב על החתונה? אישה כבת 49 נמצאה היום (שבת) בתוך בית בכפר שבלי כשהיא דקורה בפלג גופה העליון, ומותה נקבע לאחר זמן קצר ולאחר שמאמצי ההחייאה כשלו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, ובנה של הנרצחת נעצר בכפר סמוך. במשטרה מעריכים כי הרקע למעשה הוא סכסוך בתוך המשפחה, על רקע חתונתו המתקרבת של הבן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה קיבלה טיפול רפואי ראשוני בזירה מצוותי מד"א ופונתה לבית החולים העמק, אך בדרך לבית החולים נקבע מותה. קטטה פרצה בין מספר תושבים בזירה, וכוחות משטרה שהגיעו לזירה סייעו לצוותי מד"א מרחב גלבוע לחלץ את האישה מהבית ולפנותה לבית החולים. מבית חולים העמק נמסר : "האישה פונתה לבית החולים ללא סימני חיים לאחר שנקבע מותה".

מפקד תחנת משטרת עפולה, נצ"מ איתן מנשה, קיים בדקות אלו הערכת מצב בזירה. כוחות משטרה גדולים במצוד איתרו ועצרו את החשוד, גבר כבן 30 ובנה של הנרצחת. החשוד יובא בהמשך לדיון בהארכת מעצרו. חוקרי היחידה המרכזית של מחוז צפון, בליווי מעבדה לזיהוי פלילי, הוזעקו לזירה. מפקד מחוז צפון במשטרה, ניצב זהר דביר, הטיל את החקירה על מחלק הרצח של ימ"ר צפון.

הירי בכסייפה, שלשום (חטיבת דובר המשטרה)

נתי ליאני, פאראמדיק מד"א שהגיע לזירה, סיפר: "בכניסה לבית בני המשפחה הובילו אותנו לחדר בו שכבה האישה כשהיא במצב אנוש עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון". ליאני הוסיף כי "במקום הייתה המולה רבה, הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה לבית החולים העמק, תוך כדי הפינוי מצבה התדרדר ונאלצנו לקבוע את מותה".

שלשום נמצא מנהל בית ספר כבן 43 כשהוא ירוי ביישוב כסייפה שבדרום ופונה במצב קשה מאוד לבית החולים סורוקה. במשטרה נבדק החשד כי הרקע למעשה לא קשור לתפקידו של המנהל, אלא לסכסוך ישן בין משפחות.

בשעות הבוקר עובר אורח דיווח למשטרה על אדם מוטל ברחוב עם פצעי ירי קשים, סמוך לבניין המועצה ביישוב. כוחות משטרה הגיעו למקום וגילו כי מדובר במנהל בית הספר היסודי, שהיה בדרכו למוסד החינוכי כשאש נפתחה לעבר רכבו.