מעצרו של רונאל פישר הוארך: "סחט את לקוחותיו בעבור בצע כסף"

בית משפט השלום בירושלים האריך ב-4 ימים את מעצרו על עו"ד רונאל פישר, החשוד ששיחד קצין משטרה בתמורה למידע מתוך חדר החקירות. פישר נעצר אתמול בעקבות ראיות חדשות שנאספו נגדו, וחשפו פרשייה חדשה שלא הייתה מוכרת עד כה. "פישר לא בחל באמצעים", אמרה נציגת מח"ש במהלך הדיון

פרשת פישר מסתעפת: בית משפט השלום בירושלים האריך היום (חמישי) בארבעה ימים את מעצרו של עו"ד רונאל פישר, החשוד במתן שוחד לקצין בכיר ביחידה להב 433. במח"ש טוענים כי נאספו ראיות חדשות שהביאו לחשיפת פרשייה חדשה, שלא הייתה מוכרת לחוקרים קודם לכן. פישר נעצר שוב אתמול, לאחר שהמשטרה הצליחה לפרוץ את הטלפון הנייד שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הדיון אמרה נציגת המחלקה לחקירות שוטרים כי "פישר לא בחל באמצעים, וביחד עם קצין משטרה שהדליף לו חומרי חקירה רגישים הוא סחט את לקוחותיו בעבור בצע כסף ושיבוש מהלכי חקירה".

שופטת בית משפט השלום החליטה להאריך את מעצרו של פישר בעקבות החשדות החדשים שנחשפו. "החשד החדש שעולה מתוך הראיות שהוצגו מחייב חקירה", קבעה השופטת בהחלטתה. "אין מדובר בחשדות פשוטים, ועולה אף חשש קונקרטי לשיבוש החקירה".

"חשדות לא פשוטים". פישר (פלאש 90 יונתן סינדלר)

אתמול נעצר פרקליט הצמרת וקצין המשטרה החשוד כי סייע לו, בעקבות המידע החדש שהגיע לחוקרי מח"ש. המידע הגיע לחוקרים מתוך הטלפון הנייד שנפרץ. במח"ש מעריכים כי כתב האישום שיוגש נגד פישר יהיה חמור יותר וככל הנראה יכלול את הפרשייה החדשה שנחשפה כעת.

מעצרו של קצין המשטרה, החשוד כי קיבל שוחד מפישר, הוארך אתמול בחמישה ימים. התמורה הייתה ככל הנראה טובות הנאה שקיבל הקצין, בעיקר בטיסות לחו"ל יחד עם עורך הדין פישר. קצין המשטרה החשוד הושעה זה מכבר מהמשטרה.