צפו: מבצע הפריצה של גנב אופניים

לאחר שנלכד בשעת מעשה, מתפרסם תיעוד הגניבה האחרונה שביצע גנב אופניים סדרתי שפעל ברחבי תל אביב. בסרט מצלמת האבטחה של החנות ניתן להתרשם משיטת הפעולה הפשוטה יחסית של הגנב, שנהג לפרוץ לחנויות באמצעות אבן שבעזרתה ניפץ את חלון הראווה שלהן

מצלמת אבטחה בחנות אופניים חשמליים בתל אביב, חשפה את שיטת הפעולה הלא מתוחכמת של גנב סדרתי שנהג לפרוץ לחנויות ברחבי העיר על ידי ניפוץ חלונות הראווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד אחת הפריצות, אותו העביר יובל גינסברג, נראה החשוד כשהוא מתקרב אל קיר הזכוכית העבה של החנות ברחוב אבן גבירול בתל אביב,  וסוקר את תכולתה.

לאחר שהתרשם כי הסחורה הדו-גלגלית אינה מאובטחת, החליט האיש לפרוץ אל תוך החנות. לשם כך הצטייד מראש באבן גדולה, שאותה הטיח לפחות שלוש פעמים כנגד קיר הזכוכית עד שניפץ אותו כליל. לאחר הפריצה תועד האיש כשהוא נכנס בזריזות אל החנות, אוחז בזוג אופניים חשמליים ואז נמלט איתו מהמקום.

זמן קצר לאחר מכן נתפס האיש על חם, לאחר ששב לזירת הפשע כדי ליטול זוג אופניים נוסף. החשוד, תושב ת"א בן 39, סיפר לחוקרים כי נהג לגנוב את האופניים ולמכור אותם בחנויות בדרום העיר בסכומים של 800 ועד 1,250 שקלים.

למרות לכידת הגנב, מתקשים בעלי חנויות האופניים בעיר לגלות אופטימיות באשר למיגור התופעה. ״זה מכה של ממש", אמר לחדשות 2 Online אחד מבעלי החנויות. "זה אחד המוצרים הנגנבים ביותר לאחרונה, ומדובר ברצף אירועים שלא ניתן להתעלם ממנו. אני מדבר עם בעלי חנויות אחרים כאן ברחוב, וזה ברור להם שכבר חייבים סורגים בנוסף לזגוגיות ואפילו לקשור את זוגות האופניים גם בתוך החנות".

פניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv