פיצוץ עז ברכב בפ"ת, אין נפגעים

המכונית שבה אירע הפיצוץ, ברחוב צלח שלום, עלתה באש וכך גם שני כלי רכב נוספים שחנו בסמוך. כוחות משטרת פתח תקווה הגיעו לזירה ופתחו בחקירת נסיבות האירוע

פיצוץ עז החריד בצהריים (שישי) את דיירי רחוב צלח שלום בפתח תקווה, שבעקבותיו התלקחו שלושה כלי רכב שחנו בסמוך. לא היו נפגעים באירוע והמשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפיצוץ אירע ככל הנראה באחד מכלי הרכב סמוך לשעה 14:00 ובעקבותיו הוזעקו למקום כוחות של משטרת פתח תקווה שפתחו בבדיקת נסיבות האירוע.

להב אורן שישנסקי, מפקד צוות הכיבוי שהגיע לזירה, סיפר כי "בחדר המבצעים התקבלו עשרות קריאות על פיצוץ רכב ושריפה שפרצה בעקבותיו. תוך זמן קצר הגענו עם כוחות גדולים, וכבר בדרך זיהינו עשן סמיך מאוד".

"כשהגענו למקום זיהינו כי חלקים גדולים של רכבים פזורים בכל הזירה ושלושה כלי רכב עולים באש", המשיך וסיפר להב שישנסקי. מיד התחלנו לבצע פעולות למניעת התפשטות השריפה לרכבים נוספים במקביל לפעולות כיבוי וסריקה של דירה סמוכה שהעשן חדר אליה, ופינוי בעלי הדירה שנפגעו משאיפת עשן. הסיבה לפיצוץ עדיין לא ידועה לנו".

לפני כשלושה שבועות נהרג עבריין מוכר למשטרה בפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכבו בעת שנסע ברחוב אהרון אהרונסון בנתניה. צוותים של מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו של הנהג במקום. עדי ראייה סיפרו שהפיצוץ אירע בזמן שהרכב חצה בנסיעה את הרחוב וכתוצאה עלתה המכונית באש. חובשים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו של נהג הרכב.