פרסום ראשון: בן 47 חשוד שניסה לסחוט עובדים בכירים בעיריית עכו

המשטרה עצרה תושב נשר בחשד שניקב צמיגים של עובדים במנהל התכנון של העירייה הקשורים למתן היתרי בנייה. מהחקירה עולה כי היה מעורב במספר מקרים וכי לא פעל לבדו. בית המשפט האריך את מעצרו עד יום חמישי

חשד לסחיטת בכירי עירייה (רפעת עכר)

חשד לאיומים בעיריית עכו: המשטרה עצרה אתמול (שני) גבר בן 47 מנשר, בחשד שניסה לסחוט באיומים עובדים בעירייה וניקב את צמיגי מכוניותיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת ‎ 

אברהם אלקיים נעצר לאחר חקירה סמויה של מספר חודשים. מיוחסים לו יותר משבעה מקרים של ניקוב צמיגים של עובדי עירייה הקשורים במתן היתרי בנייה. עוד עלה מהחקירה, כי אלקיים לא פעל בעצמו.

בית משפט השלום בעכו האריך אתמול את מעצרו עד ליום חמישי בחשד לסחיטה בכוח, קשירת קשר לפשע וחבלה במזיד ברכב. שלושת עובדי העירייה שאוימו הם עובדי מנהל ההנדסה והתכנון ובנייה של העיר, מהנדסת העיר, אדריכלית העיר וכן ממלא מקום מנהל אגף רישוי ובנייה בעירייה.

"דבר לא ירתיע את העירייה מלבצע את עבודתה"

ראש עיריית עכו שמעון לנקרי אמר בתגובה לדברים לחדשות 2 Online: "אנו סומכים ידינו על המשטרה שתמצה את החקירה ותמצה את הדין עם העבריינים שניסו להלך אימים על עובדי העירייה. דבר לא ירתיע את העירייה מלבצע את עבודתה נאמנה ולאכוף את חוקי התכנון והבנייה".

"דבר לא ירתיע את העירייה", לנקרי (חדשות 2)

עורכי הדין זיו גלעד ורינת גלעד המייצגים את החשוד מסרו בתגובה: "מדובר באדם נורמטיבי שאין לו שום סכסוך ומעולם לא היה לו עם עובדי ציבור כלשהם. מדובר באדם שעובד בתחום הבניין והשיפוצים באופן לגיטימי שאינו בו שום גוון פלילי. אנו משוכנעים שיתברר שההר יוליד עכבר".