תיעוד: הגנן החשוד בפדופיליה ממשיך לטפל בילדי הגן

בשבוע שעבר נחקר גנן ילדים מת"א בחשד לניסיון להטרדה מינית וניסיון למעשה מגונה, לאחר שנפל ברשתו של "לוכד הפדופילים" אבי דוביצקי. תיעוד של צוות חדשות 2 מוכיח: הגנן נשאר בגן, וממשיך לטפל בילדים

פרשת החשד לפדופיליה בגן ילדים בתל אביב מסתעפת: דברי הגננת בפני המצלמה הנסתרת שהבאנו אמש (ראשון) בחדשות 2 Online, שבהם הודתה כי ידעה על מעשי העובד החשוד בפדופיליה אך שתקה, הפכו היום לחומרי חקירה - וכעת שוקלים במשטרה לזמן אותה לתשאול. אתמול, כששוחרר הגנן ממעצר בית, וגם היום - הוא היה בגן. המצלמה הנסתרת תיעדה אותו כשהוא בתוך המוסד החינוכי - מטפל בילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ישנם הורים שגילו על המקרה והחליטו שלא להביא את ילדיהם לגן בשל החשדות, ואילו אחרים הביאו את ילדיהם ועדיין לא מאמינים כי זהו הגן המדובר. תחקירנית חדשות 2 הגיעה לגן בתור "קרובה" של אחד הילדים, שם אמרה לה הגננת: "לקחתי עורך דין מיד בבוקר. הוא בודק מה השמועה האינפנטילית הזו כי אין שום שחר לזה".

כשעה לאחר שמצלמת חדשות 2 תיעדה כי הגנן כן היה נוכח בגן, ביקרנו שוב במוסד החינוכי והצגנו את עצמנו כעיתונאים. הגננת ערכה לנו סיור בגן והוכיחה לנו לדבריה שהגנן לא נמצא, והוא אכן לא היה שם. "אני לא מסתירה אותו מתחת לחולצה", היא הבהירה.

במקביל, ישנם הורים לילדים בגן שטרם יודעים על המקרה. אחת האמהות טענה בתוקף: "אין שום סיפור. שמעתי בחדשות, זה לא פה. אומרים שזה ברחוב הזה אבל זה לא פה. הוא היה גם אתמול בגן, שאלנו אותם אם זה הוא והם השיבו בשלילה".

גם אם נוספת שהביאה את ילדהּ לגן, אמרה כי שאלה את השניים על הפרשה והם הכחישו. לאחר ששוחחה עם הגננת על כך, היא בחרה היום לקחת את הילד הביתה - עד שהדברים יתבהרו.

הגננת מכחישה: "הגנן החשוד לא היה בגן"

אם נוספת לילד בגן אמרה כי "הגננת אמרה לי שהייתה כתבה בחדשות, ואיכשהו חושבים שזה הם. אני לא יודעת מה להגיד לה. בדיוק השבוע שמתי את הילד בגן, אז בשלישי, רביעי וחמישי הוא לא היה; הוא היה חולה".

אב אחר העיד כי אשת החינוך מסרה לו שהגנן חולה לכן לא הגיע בשבוע שעבר. מה שהורים רבים לא יודעים זה שהוא היה בחדר החקירות. עם זאת, למרות שראינו בעינינו את הגנן בגן הילדים ושמענו את דברי ההורים, הגננת עצמה ממשיכה להכחיש כי הוא נמצא במוסד החינוכי.

בשיחה עם חדשות 2 היא הבהירה כי מאז שהוא נעצר הוא לא נמצא בגן, וגם כשהטחנו בפניה שאחת האימהות ראתה אותו בגן, היא לא התייחסה לזה והמשיכה להכחיש. בנוסף, היא ציינה כי רוב ההורים בגן יודעים על המקרה וגם מי ששאל קיבל תשובה כנה, אך לא כך לפי ההורים.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv