מורה מי-ם חשוד בפדופיליה ברשת

נער בן 16 התלונן כי המורה ניהל עימו שיחות בעלות אופי מיני באינטרנט. בחקירתו טען המורה כי מישהו פרץ למחשב שלו, אך בבדיקה נמצאו עדויות למקרים רבים נוספים. הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

חשד לפדופיליה באינטרנט (shutterstock)

חשד לפדופיליה ברשת: המשטרה עצרה הלילה (שני) מורה בן 27 המתגורר בירושלים בחשד שקיים קשרים אינטימיים עם קטינים באמצעות האינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

המורה נעצר לאחר שנער בן 16 התלונן כי שיחות שהתקיימו בין השניים גלשו לנושאים שהגדיר כמיניים. בעקבות התלונה, חוקרי הסייבר של היחידה המרכזית במחוז ש"י במשטרה הגיעו לביתו של המורה, שטען במהלך חקירתו הראשונית כי גורם כלשהו פרץ למחשבו האישי.

למרות טענותיו, בבדיקה במחשבו האישי בביתו נמצאו עדויות לשיחות המלמדות על קשרים אינטימיים שקיים על פי החשד עם קטינים נוספים. המורה שמלמד בבית ספר בשכונת פסגת זאב נעצר והבוקר יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

ת"א: גנן נחקר בחשד שתקף מינית

בשבוע שעבר נחשף כי גנן בגן ילדים מתל אביב נחקר לאחר שנפל ברשתו של "לוכד הפדופילים" אבי דוביצקי. הגנן נחקר ביחידת ההונאה של תל אביב, בחשד לניסיון להטרדה מינית וניסיון למעשה מגונה, ושוחרר בתום החקירה למעצר בית. בשיחת טלפון שנערכה בין הגנן לדוביצקי, והגיעה לידי חדשות 2 Online, הכחיש החשוד כי התכתב עם דוביצקי שהתחזה במשך כחודש וחצי לקטינים.

ארכיון (AP)

"לא דיברתי עם קטינים ואני גם לא יוצא עם קטינים", אמר הגנן לדוביצקי בטלפון כשנאלץ להתעמת עם טענותיו, "רק מגילי ומעלה. לא פחות מגילי". במהלך השיחה הטלפונית שנמשכה יותר משבע דקות, החליף הגנן מספר גרסאות כשניסה להסביר את פשר ההודעות שיצאו מהטלפון שלו לכאורה.

בהמשך טען הגנן כי ייתכן שמישהו פרץ לו לאינטרנט, אולם "לוכד הפדופילים" לא היה שבע רצון מתשובותיו וטען כי הוא מנסה להתחמק. "אתה מצפה שאני אאמין לזה?", סיכם דוביצקי את השיחה.