אחרי החתונה המעורבת: מחמוד נעצר

מחמוד מנסור נישא לפני כחודשיים למורל, צעירה יהודייה שהתאסלמה בחתונה שהפכה למתוקשרת בשל המחאה נגדה. הזוג שקיווה לשקט התבדה, לאחר שהבעל הטרי נעצר בחשד לסחר בסמים ולתקיפת שוטר

לפני כחודשיים התחוללה סערה בעקבות חתונתם של מחמוד מנסור ומורל מלכה. מחמוד הביע אז תקווה כי "בעזרת השם נעבור את החתונה בשלום והכל יהיה בסדר, ואני מקווה שמחר כבר תעזבו אותנו בשקט", אך כעת שמו שב לכותרות - ולא מהסיבות הנכונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החתונה המתוקשרת הוגדרה אז כניצחון הדו-קיום על הגזענות, ומאות שוטרים אבטחו את הטקס וחצצו בין החוגגים למפגינים מהארגון הקיצוני להב"ה, שמחו על התאסלמותה של מורל. ממרבית הדיווחים התקשורתיים נשמטה העובדה כי מנסור הוא עבריין מורשע, אסיר לשעבר, שנגזרו עליו 40 חודשי מאסר בגין עבירות של סחר בקוקאין ומאסר על תנאי בן 12 חודשים נוספים.

מחמוד ומורל בחתונתם, לפני כחודשיים (חדשות 2)

בסוף השבוע האחרון הוא נעצר שוב בחשד לסחר בסמים, ועל גופו נמצאו 10 גרמים של סם מסוג קוקאין. בבקשת המעצר תיארה המשטרה כיצד רכב מנסור על אופנוע ביפו בליל שבת, וכשהבחין בשוטרים זרק שקית ובה 20 גרם של קוקאין. במהלך מעצרו, טענה המשטרה בדיון להארכת מעצרו, אף תקף את אחד השוטרים.

עו"ד יניב שגב, פרקליטו של מנסור, טען בתגובה כי "בקשר לחשדות המיוחסים למחמוד והטענות שלו כלפיהן, מקומן יתברר מבית המשפט. אך מכאן להסיק או להשליך כלפי הזכות שלו להינשא ליהודיה - זו מניפולציה זולה, ואין בינה לבין החשדות שום דבר". כתב האישום נגד מנסור בדרך, ועונש המאסר על תנאי שהוטל עליו הופעל בשלב זה.