חשד לרצח ברמלה: אם לשישה נורתה למוות

צוות מגן דוד אדום שהוזעק לזירה פינה את ביסאן אבו-גאנם (31) לבית החולים אסף הרופא שבצריפין כשמצבה הוגדר תחילה אנוש. מאמצי הרופאים עלו בתהו והם נאלצו לקבוע את מותה. בעבר הוגשה תלונה בגין אלימות של בני המשפחה כלפיה. המשטרה פתחה בחקירה

ביסאן אבו גאנם, אם לשישה בת 31 נמצאה הערב (שבת) כשהיא פצועה, ככל הנראה מירי, בתוך רכב ברחוב האשל ברמלה. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום פינה אותה במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא - אך שם נקבע מותה. המשטרה פתחה בבדיקת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רמי מאושר, חובש בכיר במד"א, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בחנייה את האישה בתוך רכב כשהיא מחוסרת הכרה עם פצעי ירי בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ופינינו אותה לבית חולים תוך פעולות החייאה". 

מחקירה ראשונית עולה כי אחותה של אבו גאנם נעדרת כבר שנים. יחד עם זאת, התברר כי בשנת 2009 התקבלה תלונה במשטרה בגין אלימות של בני המשפחה כלפיה. על פי המשטרה, היא סירבה לשתף פעולה עם החוקרים. יצוין כי במשפחה זו התרחשו בעבר אירועי אלימות חמורים בחלק מהמקרים נגמרו ברצח.

ביום שלישי בשבוע שעבר נורה למוות גבר כבן 40 בשדרות המגינים שבחיפה. צוותי מד"א ואיחוד הצלה שהגיעו למקום קבעו את מותו של האיש וכן טיפלו בנפגע נוסף, כבן 16, שסבל מפצעי ירי בפלג גופו התחתון.

כוחות משטרה גדולים שהוזעקו למקום פתחו בחקירת המקרה. מבדיקה ראשונית עולה כי האירוע החל בעקבות קטטה בין מספר מעורבים, שבמהלכה פתח אחד מהם באש. עוד עלה מהחקירה כי שני צעירים כבני 16 התקוטטו בעיר התחתית בחיפה. אבותיהם של השניים, שהיו אף הם במקום, התערבו בקטטה, בשעה שאחד מהאבות החזיק באקדח.