צפו: 300 ק"ג מריחואנה במטע קיווי

13 חשודים, 8 מהם ממושב אביבים בצפון וחמישה פועלים תאילנדים, חשודים שגידלו במשך תקופה ארוכה מריחואנה מובחרת בתוך מטע הקיווי שבו הם עובדים. המשטרה פשטה היום על בתיהם ועל המטע ותפסה לא פחות מ-300 ק"ג של הסם

גידולים אסורים במטע: המשטרה חשפה היום שדה מריחואנה מוסווה בתוך מטע קיווי במושב אביבים בצפון. הסמים שנתפסו הוגדרו על ידי החוקרים כ"סם מריחואנה באיכות גבוהה מאוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למשטרה הגיע מידע מודיעיני, בעקבותיו הגיעו החוקרים בשלב הראשון לביתם של כמה מהחשודים. במהלך החיפוש הראשוני שם, נתפסו יותר מ-30 ק"ג של חומר החשוד כמריחואנה, וכן עשרות כדורים החשודים כאקסטזי. בהמשך החיפוש נחשף שדה המריחואנה, שכאמור הסווה בין עצי הקיווי ושימש גם כבית אריזה. בסך הכל נתפסו כ-300 ק"ג של מריחואנה.

13 חשודים נעצרו, 8 מהם תושבי מושב אביבים וכפר שמאי וחמישה עובדים זרים מתאילנד. מעצרם הוארך היום בשבוע.

מפקד המחוז הצפוני ניצב זהר דביר אמר: "אנו נמשיך בפעילות העיקשת כנגד הגידול והסחר בסמים הן ע"י מודיעין, אמצעים טכנולוגיים וכן באמצעות הפעילות העיקשת המקצועית ועתירת הנסיון של ימ"ר צפון, יג"ל (יחידת גבול לבנון) ובאמצעות יחידות נוספות כגון: תחנות המחוז, יס"מ ומג"ב, שאינן שוקטות על השמרים ופועלות לאורך כל השנה על מנת להביא למעצר החשודים ולתפיסת הסם".