חסן: "אלו שפגעו בי ישלמו את המחיר"

יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד המושעה מתח ביקרות חריפה על המשטרה ותקף את אלו שניסו לקשור את שמו לניסיון החיסול אתמול בכפר סבא. "לא אסלח לכל אלה שמעורבים, שבחשו, שהעלילו ופגעו", כתב חסן בפייסבוק. על המשטרה כתב: "חגגו עליי, דאגו לשדר ולהתסיס כנגדי - התעסקתם עם האדם הלא נכון"

"גיליתי שאני רוצח", חסן (פלאש 90)

אחרי ניסיון החיסול אתמול בכפר סבא של העד המרכזי נגד אלון חסן בפרשת השחיתות בנמל אשדוד, מגיב יו"ר ועד עובדי הנמל המושעה וכותב בפייסבוק: "גיליתי שאני גם רוצח אחרי שבשנה האחרונה גילו לי שאני אחד העבריינים הגדולים והמסוכנים בארץ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת ‎ 

"עוד יום של כותרות ושל פרסומים עלובים שמכפישים עברנו אתמול", פתח חסן את הפוסט שפרסם. "אתם מבינים? בגיל 44 מאדם נורמטיבי הפכתי להיות אדם מסוכן. כמובן שאני אדם חזק ואני יודע להתמודד במצבים האלה אבל יש לי משפחה, יש לי אישה ו-4 ילדים וגם הורים שסובלים מהמצב ועל כך אני לא אסלח וכל אלה שמעורבים, בחשו, העלילו ופגעו ישלמו את המחיר ועל כך אני מתחייב".

חסן תקף בחריפות את המשטרה: "חגגו עליי, דאגו לשדר ולהתסיס כנגדי ועל כך אני צוחק ורוצה ולהעביר מסר לאותם גורמים - כנראה שבאמת אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק".

"לא מספיק שחשפתי שישנם ביניכם שוטרים מושחתים ועלובים", הוסיף חסן. "אני יכול רק להגיד לכם, התעסקתם עם האדם הלא נכון. אני לא רוצה כמובן להכליל את כל משטרת ישראל כי יש גם שוטרים טובים וראויים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם, אבל יש שוטרים שהם מושחתים ועבריינים שישלמו את המחיר".