החשד לרצח בחיפה: ניסה לגונן על בנו ונורה למוות

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי קטטה בין שני נערים בני 16 היא שהובילה לתקרית הירי הקטלנית. קרובי משפחותיהם של שני הנערים התערבו בקטטה ואחד מהם, שניסה לגונן על בנו, נורה על ידי סבו של הנער השני. החשוד בירי נמלט מהמקום. במקביל ירה סייר ביטחון על אחד הנערים ששלף אקדח דמה ופצע אותו באורח בינוני

חשד לרצח בעיר התחתית בחיפה: חקירה ראשונית של המשטרה מעלה כי הרקע לתקרית הירי הקטלנית אתמול (שלישי) בחיפה הוא קטטה בין שני נערים בני 16. מהפרטים עולה כי חליל מח'רום בן ה-40, מורה להתעמלות ומציל בעיר חיפה, אביו של אחד הנערים, נורה למוות על ידי סבו של הנער השני. סיירת שיטור עירוני שעברה במקום החלה להפריד בין הצדדים ללא הצלחה ופתחה באש לכיוון אחד הנערים, ששלף לעבר הכוח אקדח דמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התגרה בין שני הנערים פרצה לאחר שאחד הקטינים הגיע לקיוסק בשדרות המגינים בעיר. המוכר במקום, אף הוא בן 16, סירב לבקשתו למכור לו סיגריות מפאת גילו הצעיר. הקטין שביקש לקנות סיגריות התקשר מיד לאביו וסבו, שהגיעו תוך מספר דקות לחנות והחלו לתקוף את המוכר.

המוכר בן ה-16 התעשת והתקשר לאביו. על פי החשד הגיע מח'רום לחנות וניסה לגונן על בנו מפני שני התוקפים ונורה למוות על ידי סבו של הקונה, שנמלט בינתיים מהמקום.

האקדח שנמצא בזירת האירוע (חדשות 2)

סיירת שיטור עירוני שעברה במקום החלה להפריד בין הצדדים ללא הצלחה, תוך שהצוות מזעיק את המשטרה. במקביל, שלף בנו של היורה אקדח נוסף, שהתברר לבסוף כאקדח דמה. צוות השיטור העירוני לא התמהמה, ירה בבן ה-16 שהחזיק באקדח הדמה ופצע אותו באורח בינוני.

זירת הרצח בחיפה (חדשות 2)

כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירה והחלו לחקור את נסיבות האירוע. בתוך כך המצוד אחר האב החשוד ברצח נמשך.

פרמדיק מד"א מוחמד טבאש שהגיע לזיר סיפר כי ההרוג נמצא מוטל ברחוב, כשפצע ירי בגופו. "פציעתו של הנפגע הייתה אנושה. כשהגענו למקום הוא כבר היה ללא רוח חיים", סיפר.