חשד לרצח: הרוג ופצוע מירי בחיפה

גבר נהרג ואחר נפצע בינוני מירי בשדרות המגינים שבעיר במהלך קטטה. פרמדיק מד"א: " כשהגענו הוא נמצא כבר ללא רוח חיים". חקירה ראשונית: אנשי השיטור העירוני ירו באדם שנפצע לאחר שזה שלף אקדח דמה

חשד לרצח בחיפה: גבר כבן 40 נורה הערב (שלישי) למוות בשדרות המגינים בעיר. צוותי מד"א ואיחוד הצלה שהגיעו למקום קבעו את מותו של האיש וכן טיפלו בנפגע נוסף, כבן 16, שסבל מפצעי ירי בפלג גופו התחתון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות משטרה גדולים שהוזעקו למקום פתחו בחקירת המקרה. מבדיקה ראשונית עולה כי האירוע החל בעקבות קטטה בין מספר מעורבים, שבמהלכה פתח אחד מהם באש.

זירת האירוע בחיפה (חדשות 2)

עוד עולה מהחקירה כי שני צעירים כבני 16 התקוטטו בעיר התחתית בחיפה. אבותיהם של השניים, שהיו אף הם במקום, התערבו בקטטה, בשעה שאחד מהאבות החזיק באקדח.

האקדח שנמצא בזירת הרצח (חדשות 2)

היורה נמלט מהזירה

סיירת שיטור עירוני שעברה במקום, החלה להפריד בין הצדדים ללא הצלחה, תוך שהצוות מזעיק את המשטרה. על פי החשד, לפתע שלף אחד האבות אקדח וירה למוות באב השני. במקביל, שלף בנו של היורה אקדח נוסף, שהתברר לבסוף כאקדח דמה.

צוות השיטור העירוני לא התמהמה, ירה בבן ה-16 שהחזיק באקדח הדמה ופצע אותו באורח בינוני. האב היורה נמלט מהזירה וכעת נערך מצוד אחריו. 

פרמדיק מד"א מוחמד טבאש שהגיע לזיר  סיפר כי ההרוג נמצא מוטל ברחוב, כשפצע ירי נמצא בגופו. "פציעתו של הנפגע הייתה אנושה. כשהגענו למקום הוא כבר היה ללא רוח חיים".