חשד: תלמיד ישיבה תקף מינית ילדים בבני ברק, פתח תקווה וירושלים

המשטרה עצרה גבר כבן 30 בחשד ששכנע ילדים להתלוות אליו, ולאחר שסיפר להם כי הוא "יודע קרטה ודברים שמדליקים ילדים", ביצע בהם לכאורה מעשי סדום. "כל החוקרים, שהם הורים לילדים, מזועזעים מחלק מהסיפורים ששמעו", סיפר מפקד צוות החקירה

אילוסטרציה (רויטרס)

חשד לביצוע עבירות מין בילדים בגוש דן וירושלים: הותר לפרסום כי תלמיד ישיבה כבן 30, תושב הוד השרון, נעצר בחשד לביצוע מעשי סדום בשמונה ילדים בגילאי 7-10. על פי החשד, תלמיד הישיבה הסתובב בגנים ציבוריים בפתח תקווה, בירושלים ובבני ברק על מנת לחפש ילדים, בהם ביצע לטענת השוטרים מעשים מגונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד נעצר בסוף חודש ספטמבר, והיום (שני) הוגשה נגדו הצהרת תובע. מהחקירה עולה כי תלמיד הישיבה פנה לילדים בגילאים 7-10 בגנים ציבוריים, וביקש מהם להתלוות אליו על מנת לחפש גמ"חים - חלוקת בגדים ומוצרים לצורך גמילות חסדים.

עוד עולה מהחקירה, שמנוהלת על ידי צוות חקירה מיוחד במרחב דן, כי המשך דפוס הפעולה של החשוד כלל הליכה משותפת עם הילד ומעבר מדירה לדירה על מנת לשאול אנשים האם הם מוכנים לתרום. במקביל, לטענת המשטרה, סיפר החשוד לילדים כי הוא "יודע קרטה ודברים שמדליקים ילדים". לאחר תום הסבב היה מוביל החשוד, לדברי החוקרים, את הילד לנקודה חשוכה כגון מקלט או בניין נטוש, ושם ביצע לכאורה מעשים מגונים.

רפ"ק קובי גטניו, ראש מחלק תשאול מרחב דן שפיקד על החקירה, סיפר לחדשות 2 Online שהחקירה עד כה לא הייתה פשוטה: "היא דרשה חקירת ילדים ולעתים קרובות גם רב מלווה, קיבלנו תמיכה ועזרה מאוד גדולה מגורמים באוכלוסייה החרדית שמבינים את החשיבות של החקירה הזו. כולנו בצוות החקירה הורים לילדים, והיינו מזועזעים מחלק מהסיפורים ששמענו, אני מקווה שיובן המסר שאסור ללכת עם אנשים שלא מכירים". ביום חמישי צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv