נחשפה רשת לסחר בכדורי אין אונות מזוייפים

המשטרה פשטה על בתיהם של כ-30 בני אדם שלפי החשד הפעילו רשת לסחר בכדורים מזוייפים לטיפול באין אונות תחת השמות של "ויאגרה" ו-"סיאליס" במשלוח עד לבית הלקוח. בין היתר, הגיעו השוטרים לבית כנסת בטבריה - שם לפי החשד הוחבאו כדורים. המשטרה: "השימוש בכדורים עלול לגרום למוות"

הכדורים שנתפסו (חטיבת דובר המשטרה)

יחידה להב 433 ביחד עם רשות המסים עצרה הבוקר (שני) 30 בני אדם, מרביתם תושבי טבריה, החשודים כי ניהלו רשת של סחר בכדורי אין אונות מזוייפים ומסוכנים בריאותית - בהיקף ארצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברי הרשת חשודים כי נהגו להבריח את הכדורים ארצה והשתמשו במערך של שיווק דרך אתר אינטרנט, ש"דאג" לפרסם, בין היתר, ללקוחות אזהרה, לפיה יש "להיזהר מקניית כדורים מזוייפים".

בנוסף, פרסמה הרשת מודעות בעיתונים והפעילה מערך של שירות לקוחות במסגרתו קיבלו מוקדנים הזמנות מכל הארץ בטלפון ומהאתר לאותם כדורים מזוייפים לטיפול באין אונות.

שלחו את הכדורים עד לבית הלקוח (חטיבת דובר המשטרה)

עוד הפעילה החברה שירותים של אריזה ושינוע של הכדורים המזוייפים ששווקו כ"סיאליס" ו-"ויאגרה", כמו גם מערך הפצה באמצעות שליחים "עד בית הלקוח" .

הבוקר הגיעה לסופה פעילות הרשת, כשהשוטרים פשטו על בתיהם של החשודים, בתי עסק ובתי דפוס. בין היתר, נערכו חיפושים במקומות שבהם לפי החשד אוחסנו הכדורים, לרבות בבית כנסת בעיר טבריה.

בלהב 433 וברשות המסים מדגישים כי "מדובר בכדורים מזויפים שאינם דומים לכדור המקורי מבחינת המינונים והחומרים המורכבים בו ולפיכך - שימוש בהם מסוכן בריאותית ועלול לגרום למוות".