עם מוט ברזל: כך הותקף צעיר ערבי על ידי שלושה אחים יהודים

מצלמות האבטחה תיעדו את הרגעים שבהם נפל על פי החשד פועל מירושלים קורבן לאלימות קשה מצד שלושה אחים יהודים, בני 21, 28 ו-30. הוא נמלט למכולת סמוכה - אך הם רדפו אחריו וכילו בו את זעמם. כך זה נראה

התקיפה האכזרית תועדה במצלמות האבטחה: המשטרה עצרה אתמול (שני) שלושה אחים יהודים בני 21, 28 ו-30 לאחר שעל פי החשד תקפו צעיר ערבי בירושלים, זאת על רקע ויכוח קודם שפרץ ביניהם בכביש. הצעיר הערבי נפצע קל ופנה באופן עצמאי לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חקירת המשטרה העלתה כי ביום ראשון עצרו שניים מהאחים עם מכוניתם ברחוב יהודה המכבי בבירה בסמוך לשני פועלים ערבים שעבדו במקום. בשלב מאוחר יותר התפתח ויכוח בין האחים לצעירים הערבים, שלאחריו עזבו החשודים את המקום.

כעבור זמן קצר חזרו שני החשודים יחד עם אחיהם למקום. הצעירים הערבים הבחינו בהם והחלו להימלט מפניהם. אחד מהם נכנס לחנות מכולת סמוכה והסתתר בתא השירותים. החשודים רדפו אחריו, נכנסו לחנות, פתחו את תא השירותים ותקפו אותו. בתיעוד מצלמות האבטחה נראים האחים החשודים בתקיפה מכים את הצעיר הערבי במוט ומקל ברזל שהיו ברשותם ונמלטים מהמקום.

החשודים טענו: פעלנו מתוך הגנה עצמית

הצעיר הערבי ביקש מבעל המכולת להזעיק את השוטרים למקום. במסגרת חקירת המקרה עלתה סברה שאחד מהחשודים נשא עמו אקדח גז. לאחר פעולות מודיעין וחקירה שביצעו שוטרי תחנת לב הבירה, נעצרו שלושת האחים המתגוררים בירושלים ובמרכז.

לאחר שנעצרו, טענו השלושה בחקירתם כי פעלו מתוך "הגנה עצמית". כמו כן אחד מהם הודה כי יש ברשותו אקדח גז שחוקרי המשטרה הוציאו צו חיפוש על מנת לאתרו. בית משפט השלום בבירה הורה על הארכת מעצרם של האחים בארבעה ימים נוספים.