נעצר חשוד חדש באונס הנערה ברחובות

בן ה-17 שנעצר בחשד לאונס בדרך הביתה: המשטרה עצרה חשוד נוסף באונס בת ה-15 ביום חמישי האחרון בשעה שרכבה על אופניה. בן ה-17 שנעצר ולא זוהה ע"י הקורבן במסדר הזיהוי, שוחרר

ישוחרר? בן ה-17 שנעצר (עזרי עמרם)

אחרי שהנער בן ה-17 שנעצר בתחילה לא זוהה במסדר הזיהוי, עצרה הבוקר (שלישי) המשטרה חשוד נוסף, בן 15, באונס הנערה בשבוע שעבר ברחובות. לאור ההתפתחות, שוחרר החשוד הראשון ממעצר לאחר שככל הנראה לא היה מעורב במעשה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"טוב שהוא שוחרר - כפי שטענו בתחילה זו ודאי טעות בזיהוי", אמר עו"ד יגאל גולדשטיין, פרקליטו של הנער בן ה-17 בתגובה למעצר החדש. "במסדר הזיהוי שנערך השתתפה גם הנערה שנפגעה וגם עדת ראייה נוספת שככל הנראה הייתה במקום. שתיהן לא זיהו את מרשי שכפי שטענו בתחילה והוא נעצר על לא עוול בכפו".

אתמול חלה התפתחות משמעותית בפרשת החשד לאונס, כשבמהלך מסדר זיהוי שערכה המשטרה זיהו הקורבן ועדת ראייה אדם אחר כחשוד במעשה. גם דגימות הדי.אן.איי שנלקחו לא הצליחו להוכיח חד-משמעית כי הנער בן ה-17, שנעצר בתחילה, הוא החשוד וכבר אתמול רמז גורם בכיר המעורה בפרטי החקירה כי למשטרה יש קצה חוט נוסף.

הנערה, תושבת רחובות, הגישה ביום חמישי שעבר תלונה במשטרה בטענה שנאנסה על ידי גבר בזמן שיצאה לרכיבת בוקר על אופניים. השוטרים פתחו בסריקות אחר החשוד. על פי החשד, היא רכבה סמוך למקום מגוריה ועוכבה על ידי החשוד שהורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים ואונס.