האונס ברחובות: בת ה-15 לא זיהתה את החשוד

קורבן התקיפה המינית ועדת ראייה לאירוע התבקשו לזהות את הקטין שמעצרו הוארך - אך לא הצליחו לעשות כן והצביעו על אדם אחר. גם דגימות הדי.אן.איי לא הוכיחו חד-משמעית כי מדובר בו. המשטרה צפויה לבקש את שחרורו

ישוחרר? החשוד באונס (עזרי עמרם)

התפתחות משמעותית בפרשת החשד לאונס בת 15 ברחובות: הנער החשוד במעשה עבר אמש (ראשון) מסדר זיהוי על ידי שתי נשים, אחת מהן היא הקורבן והשנייה עדת ראייה לאירוע - ולא זוהה. יחד עם זאת, שתיהן הצביעו על אדם אחר שעמד במסדר. בעקבות כך, צפויה המשטרה לבקש את שחרורו ממעצר כבר מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יצוין, כי גם דגימות הדי.אן.איי שנלקחו לא הצליחו להוכיח חד-משמעית כי מדובר בחשוד. נוסף על כך, אומר גורם בכיר המעורה בפרטי החקירה כי למשטרה יש קצה חוט נוסף בפרשה.

פרקליטו של החשוד, עו"ד יגאל גולדשטיין, אמר: "מהיום הראשון טענו לחפותו. אנו משתפים פעולה עם המשטרה ושמחים שהוא ישוחרר". אתמול הוארך מעצרו של הקטין בשלושה ימים. משפחתו של החשוד טענה כי החשוד היה בבית בעת שהצעירה נאנסה לדבריה ואביו של הקטין טען שראה אותו במיטתו באותה שעה, כשיצא לבית הכנסת.

אחיו של החשוד סיפר לחדשות 2 Online: "אנחנו לא מאמינים שהוא עשה את הדבר הזה. זה לא אחי, יש כאן טעות בזיהוי. כל האמצעים מראים שזה לא הוא. הוא היה בבית עם המשפחה. זה לא יכול להיות. אחרי ארוחת החג עם המשפחה ישבנו כולנו ולאחר מכן הוא הלך לישון. אני בעצמי ראיתי אותו לפנות בוקר .זה לא נתפס בכלל".

הנערה, תושבת העיר, הגישה ביום חמישי שעבר תלונה במשטרה בטענה שנאנסה על ידי גבר בזמן שיצאה לרכיבת בוקר על אופניים. השוטרים פתחו בסריקות אחר החשוד. על פי החשד, היא רכבה סמוך למקום מגוריה ועוכבה על ידי החשוד שהורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים ואונס.