צפו: המרדף שהסתיים בתאונה חזיתית

שוטר תנועה שרכב על אופנוע ויצא למרדף משטרתי אחר רוכב קטנוע שנהג בצורה מחשידה, תועד במהלך נסיעתו בידי המצלמה שהותקנה על האופנוע המשטרתי. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online ניתן לראות את התאונה החזיתית שפצעה את שוטר התנועה וקטעה את המרדף

כך הסתיים המרדף המשטרתי: מצלמה שהותקנה על אחד מאופנועי המשטרה שרדפו אתמול (ראשון) אחר רוכב קטנוע חשוד, תיעדה את תאונת הדרכים שנגרמה וקטעה את המרדף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online ניתן לראות את רוכבי האופנועים המשטרתיים נוסעים בזה אחר זה. הרוכב שתיעד את נסיעתו עבר לראש השיירה, ולבסוף במהלך פנייה שביצע הוא התנגש חזיתית במכונית פרטית שנסעה בנתיב הנגדי.

מתחקור ראשוני שערכה אתמול המשטרה עולה כי השוטר הבחין ברוכב קטנוע שנהג בצורה מחשידה בכביש 65 והורה לו לעצור בצד. רוכב הקטנוע, שנהג ללא רישיון וחצה שלושה צמתים באור אדום, החל להימלט מכיוון שככל הנראה חשש להיתפס. המרדף נמשך תוך כדי שרוכב הקטנוע "השתולל על הכביש וסיכן משתמשי דרך אחרים", לדברי המשטרה.

מתוך תיעוד התאונה, אתמול

רוכב אופנוע נוסף שרכב במקום, צעיר תושב משהד בשנות ה-20 לחייו, התנגש גם הוא במכונית. שלושה בני אדם נפצעו בסך הכל בתאונה המדוברת שאירעה בכפר דבוריה שבצפון. השוטר מסיירת אגף התנועה והאופנוען הצעיר נפצעו בינוני ופונו באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה.

נהג המכונית, תושב דבוריה בשנות ה-30 לחייו, נפצע קל עד בינוני ופונה באמבולנס לבית החולים "העמק". מרמב"ם נמסר כי השוטר ורוכב האופנוע יועברו בהמשך לניתוחים אורתופדיים.

בהכנת הידיעה השתתפו יוסי זילברמן וניר דבורי‎.