זמרת מוכרת: "לא הצעתי דמי שתיקה"

אזרח שישב בבית קפה התלונן במשטרה שגבר שהגיע עם הזמרת תקף אותו, והזמרת הציעה לו דמי שתיקה. הזמרת טוענת: "לא היה ולא נברא", וגם עדויות מבית הקפה מחזקות את גרסתה. המשטרה תבדוק

היה או לא היה? המשטרה תזמן לחקירה או למתן עדות זמרת מוכרת בחשד לתשלום דמי שתיקה, לאחר שהייתה מעורבת לכאורה באירוע תקיפה. על פי החשד, מקורבים לזמרת תקפו אדם בבית קפה בדרום תל אביב בשבוע שעבר. כתוצאה מהתקיפה נשברה ידו של האיש - מה שהוביל לאשפוזו. עם זאת, בבית הקפה בתל אביב בו אירעה הקטטה מטילים ספק בעדותו של המותקף - ולא הבינו על מה המהומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ככל הנראה שהריב המדובר פרץ מחוץ לבית הקפה עקב ויכוח על מקום, בזמן שהזמרת סעדה בתוכו. על פי החשד, האדם שהותקף הוכה באגרופים במהלך הקטטה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה על מנת להעניק טיפול לפצוע נתקלו בסירובו להתפנות לבית החולים.

בהמשך הוא הגיע בעצמו לקבל טיפול רפואי לאחר שחלה החמרה בעצמו. אתמול אף הגיש תלונה במשטרה נגד הזמרת ומקורביה. בעדות טען המותקף שהזמרת הציעה לשלם לו דמי שתיקה - זאת מחשש לפגיעה בתדמיתה.

בבית הקפה מכחישים: המתלונן לא אמין, הזמרת לא הציעה דמי שתיקה

עם זאת, בבית הקפה טוענים שהזמרת כלל לא הייתה מעורבת בתקיפה. אחת המלצריות סיפרה שהזמרת ישבה בתוך בית הקפה, כשהקטטה בכלל אירעה מחוצה לו - ובין שני אנשים שלא הייתה קשורה אליהם.

אלי, בעלי בית הקפה, סיפר לחדשות 2 Online שהוא מטיל ספק באמינותו של המתלונן נגד הזמרת - ושלל את הטענה שהציעה לו דמי שתיקה. גם הזמרת עצמה הכחישה שהאירוע בכלל התרחש ואמרה בשיחה שערכנו עמה: "זה לא נכון. הייתה גם שמועה שהתאבדתי וזה אותו דבר בדיוק. לא היה ולא נברא".

במשטרת תל אביב ביקשו להתייחס בזהירות לתלונה והודיעו כי הזמרת תיחקר על ידי שוטרי תחנת שרת שבצפון תל אביב לאחר החג. טרם ברור אם היא תזומן לחקירה או רק לצורך מתן עדות.