פתח תקווה: הגיע לדקור את שכניו - ומצא שוטר

צעיר תושב פתח תקווה איים, לטענת שכניו, כי ירצח אותם מכיוון שחשד שהשליכו בדלי סיגריות על מכוניתו. השוטרים שהגיעו לזירה המתינו לחשוד, שהגיע חמוש לדירת שכניו, והשתלטו עליו. "הנחישות מנעה אסון כבד", בירך מפקד התחנה

אילוסטרציה (עזרי עמרם, חדשות 2)

השכן החשוד באיום נתפס על חם: תושבים בפתח תקווה התלוננו למוקד 100 במשטרה כי שכנם, צעיר כבן 25, איים לדקור אותם בעקבות סכסוך. השוטרים ממרחב שרון שהוזעקו לזירה החליטו לשים סוף לאיומים והצליחו לתפוס את החשוד בשעת מעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השכנים המאוימים סיפרו לשוטרים שהוזעקו לבניין, רס"ר צור שמי ורס"ר עמרי אטינגר, כי הסיבה לסכסוך היא טענת הצעיר להשלכת בדלי סיגריות על רכבו. השכנים אף סיפרו לשוטר כי הצעיר איים לרצוח את שניהם ו"הלך להביא סכין".

"השכנה אמרה שהיא מאוד מפחדת, ושהוא איים שיהרוג אותה ואת בעלה", סיפר רס"ר שמי לחדשות 2 Online. "בזמן שדיברנו איתם שמענו דפיקה בדלת, השכן המתלונן הסתכל בעינית וזיהה שזה אכן השכן המאיים". בשלב זה הפרידו השוטרים כוחות: רס"ר אטינגר נשאר עם המתלוננים בדירה, בעוד רס"ר שמי דיבר עם החשוד מחוץ לדירה.

"הרחתי ריח חריף של אלכוהול - הוא אמר שהוא רק בא לדבר, אבל הבנתי שיד ימין שלו מוחבאת מאחורי הגב. נאבקתי בו ומצאתי בתוך היד סכין פרפר מוכנה לדקירה. צעקתי לשוטר השני וביחד השתלטנו על החשוד, ולאחר מכן גבינו עדות מהשכנים המפוחדים".

בהמשך היום הוא יובא להארכת מעצר, במשטרה מעריכים כי עוד היום יוגש כתב אישום נגד הצעיר, יחד עם בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. מפקד תחנת פתח תקווה, סנ"צ טל פיקרביץ', בירך את השוטרים על תפיסת החשוד, ואמר כי הם סיפקו "מענה שירותי טוב לאזרח בצד נחישות לפתור את האירוע, וכך מנעו אסון כבד".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv